بیانیه دانشگاه صنعتی کرمانشاه در محکومیت حملات رژیم صهیونیستی به مردم غزه

۲۵ تیر ۱۳۹۳ | ۱۶:۰۳ کد : ۶۶۴۸ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۰۷
دانشگاهیان دانشگاه صنعتی کرمانشاه در محکومیت حملات رژیم صهیونیستی به مردم غزه بیانیه‌ای صادر کردند. به روابط عمومی وزارت علوم، در متن این بیانیه آمده ‌است: بار دیگر رژیم اشغالگر قدس از غفلت جهانی...
دانشگاهیان دانشگاه صنعتی کرمانشاه در محکومیت حملات رژیم صهیونیستی به مردم غزه بیانیه‌ای صادر کردند.
 به روابط عمومی وزارت علوم، در متن این بیانیه آمده ‌است: بار دیگر رژیم اشغالگر قدس از غفلت جهانیان که در هیاهوی جام جهانی 2014 به سر می برند، استفاده کرده و مردم بی گناه و مظلوم غزه را آماج حملات خود قرار داده است. رژیم سفاک و جعلی صهیونیستی در تجاوزی وحشیانه و ظالمانه اقدام به کشتار بی‌رحمانه مردم غزه کرده، زنان و کودکان را به خاک و خون کشیده و خانه‌ها، مساجد و بیمارستان‌ها را هدف قرار می دهد.
 این شرایط در حالی صورت می گیرد که گویا این روزها هیچ خبری از مدعیان حقوق بشر در هیچ کجای جهان نیست و چه اسفناک تر آنکه در این ظلم عظیم، مجامع بین‌المللی به جای محکومیت اقدامات ددمنشانه رژیم متجاوز و جنگ‌طلب، بر طبل حمایت از ظالم می‌کوبند و مردم مظلوم و بی‌دفاع فلسطین را عامل اصلی جنگ معرفی می کنند.
 اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه صنعتی کرمانشاه ضمن اعلام حمایت از مقاومت مردم فلسطین، این حملات را به شدت محکوم می کنند.