بیانیه دانشگاه صنعتی همدان به مناسبت روز جهانی قدس

۱۱ تیر ۱۳۹۵ | ۱۱:۲۸ کد : ۶۶۴۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۵۲
روابط عمومی دانشگاه صنعتی همدان با صدور بیانیه‌ای ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس، مردم فهیم و انقلابی ایران اسلامی به خصوص جامعه دانشگاهی را برای حضوری با شکوه در راهپیمایی این روز فراخواند.به گزارش رواب...
بیانیه دانشگاه صنعتی همدان به مناسبت روز جهانی قدس
روابط عمومی دانشگاه صنعتی همدان با صدور بیانیه‌ای ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس، مردم فهیم و انقلابی ایران اسلامی به خصوص جامعه دانشگاهی را برای حضوری با شکوه در راهپیمایی این روز فراخواند.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در این بیانیه آمده است:
روز قدس روز اسلام است ( امام خمینی)
روز جهانی قدس میراث و یادگار حضرت امام خمینی (ره) ، روز بیداری و نمایش قدرت امت اسلامی و تحقق آمال مسلمین جهان در رفع ظلم و ستم است.  در این روز رژیم های صهیونیستی و مرتجع منطقه  از وحدت و یکپارچگی مسلمانان برخود می لرزند و بر این اساس تمام تلاش خود را برای تفرقه افکنی بین مسلمانان بکار می بندند. 
امسال ملل مسلمان در شرایطی روز جهانی قدس را گرامی خواهند داشت که غده سرطانی داعش با ترور های کور و نا جوانمردانه  سعی در آن دارند که چهره اسلام را در پیش چشم جهانیان مخدوش نمایند ،   بر این اساس آگاهی و بینش مسلمانان در ایجاد وحدت از اهمیت زیادی بر خوردار است.  ملت  مسلمان و بزرگ ایران با تیز بینی و آگاهی کامل ضمن حفظ وحدت در راهپیمائی روز جهانی قدس شرکت خواهد کرد و  بر این باور است که این حضور هوشمندانه  به جهانیان اعلام خواهد نمود که ایران اسلامی با قاطعیت  عالمانه در مقابل توطئه های صهیونیستی ایستادگی خواهد کرد. 
استادان ، کارکنان و دانشجویان دانشگاه صنعتی  همدان  ضمن تجدید عهد و پیمان با آرمان های بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری ، همگام با ملت شریف و روزه دار ایران اسلامی در راهپیمایی با شکوه روز جهانی قدس شرکت نموده و تنفر و انزجار خود را از جنایات رژیم غاصب صهیونیستی به گوش جهانیان می رسانند.