سی و یکمین یونیورسیاد دانشجویان جهان-چین

راهیابی ۶ شمشیرباز به اردوی تیم ملی سابر دانشجویان

۲۵ دی ۱۴۰۰ | ۰۶:۰۰ کد : ۶۶۳۰۶ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۳۱۲
رقابت‌های انتخابی تیم ملی شمشیر‌بازی دانشجویان برای شرکت در سی و یکمین یونیورسیاد دانشجویان جهان با راهیابی ۶ شمشیر باز به اردوی تیم ملی به پایان رسید.
راهیابی ۶ شمشیرباز به اردوی تیم ملی سابر دانشجویان

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی، مسابقات انتخابی تیم ملی شمشیربازی دانشجویان در اسلحه سابر به منظور شرکت در سی و یکمین یونیورسیاد دانشجویان جهان با همکاری فدراسیون شمشیربازی در سالن شهید کلاهدوز در بخش پسران برگزار شد.

بنابراین گزارش در پایان این رقابت‌ها که به صورت دوره‌ای برگزار شد، پس از بررسی نتایج از سوی کمیته فنی ۶ شمشیرباز برتر این مسابقات برای شرکت در اولین اردوی تیم ملی شمشیر بازی دانشجویان دعوت شدند.

اسامی نفرات دعوت شده به اردو به شرح زیر است:
۱- احمد رضا شهمیری از دانشگاه آزاد ۲- امیر حسین شاکر از دانشگاه خوارزمی ۳- نیما زاهدی از دانشگاه شهید بهشتی ۴- میعاد عابدینی از دانشگاه گلستان ۵- شهریار گلزار از دانشگاه یزد ۶- میثم لاهوت از دانشگاه محقق اردبیلی

در حاشیه این مسابقات هادی بشیریان رییس فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی، دکتر فضل‌اله باقرزاده رئیس فدراسیون شمشیر‌بازی و پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم‌های ملی از مسابقات بازدید کردند.

لازم به ذکر است زمان اردو متعاقباً اعلام خواهد شد.

سی و یکمین دوره یونیورسیاد تابستانی دانشجویان جهان ۵ لغایت ۱۶ تیرماه سال آینده در شهر چنگدو کشور چین برگزار می‌شود.