معاون وزیر علوم در دانشگاه جیرفت:

امنیت امروز جهان مدیون مجاهدت‌های شهید سلیمانی است

۲۳ دی ۱۴۰۰ | ۱۷:۱۱ کد : ۶۶۲۹۱ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۴۸۴
معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان کشور گفت: امنیت امروز ما و جهان، مدیون مجاهدت‌های شهید سلیمانی بوده و این مهم در جهان به خوبی قابل دیدن است.
امنیت امروز جهان مدیون مجاهدت‌های شهید سلیمانی است

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه جیرفت دکتر هاشم داداش‌پور معاون وزیر و رئیس سازمان امور دانشجویان امشب در همایش بین‌المللی علمی و فرهنگی، تاریخی و ادبیات پایداری در مکتب حاج قاسم که با حضور سردار حسین اکبری معاون فرهنگی سپاه قدس در دانشگاه جیرفت برگزار شد اظهار داشت: بخشی از مکتب حاج قاسم نشان از مردمی بودن شهید سلیمانی دارد و این مکتب بدون مردم ناقص است.

وی با بیان اینکه بخشی از امنیت امروز ما و جهان مدیون سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی است و این مهم در جهان به خوبی قابل دیدن است خاطرنشان کرد: روایت‌های که از سردار سلیمانی مطرح شده نشان دهنده این است که حاج قاسم به عنوان یک پشتوانه و بی‌ادعا برای مردم خدمت می‌کرد.

معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان گفت: چه کسی می‌توانست مثل شهید حاج قاسم سلیمانی در سیل خوزستان وارد میدان شود و خودش در میدان برای خدمت‌رسانی به مردم دست به‌کار شود.

وی با اشاره به اینکه سردار سلیمانی فقط در افراد خاص محدود نشده بود و در قلب تمام مردم و حزب‌های جهان نفوذ داشت بیان کرد: همه به خوبی از وی یاد می‌کنند و به این شهید بزرگوار عشق می‌ورزند.

داداش‌پور با تاکید بر اینکه شهید سلیمانی مرد پیروز میدان بود خاطرنشان کرد: سردار رشید اسلام در دل تمام مردم، ارزشمند و قابل احترام بوده و تمام گروه‌ها به شهید سلیمانی احساس تعلق خاطر داشتند.


( ۳ )