بیانیه دانشگاه حضرت معصومه(س) در خصوص روز جهانی قدس

۱۱ تیر ۱۳۹۵ | ۲۰:۱۲ کد : ۶۶۲۸ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۹۹
در آستانه روز جهانی قدس روابط عمومی دانشگاه حضرت معصومه(س) با صدور بیانیه ای از همگان بویژه دانشگاهیان دعوت کرد تا در راهپیمایی با شکوه این روز شرکت کنند. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، متن کا...
بیانیه دانشگاه حضرت معصومه(س) در خصوص روز جهانی قدس
در آستانه روز جهانی قدس روابط عمومی دانشگاه حضرت معصومه(س) با صدور بیانیه ای از همگان بویژه دانشگاهیان دعوت کرد تا در راهپیمایی با شکوه این روز شرکت کنند. 
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، متن کامل این بیانیه بدین شرح است:
بار دیگر در طی گذر ایام به واپسین جمعه ماه مبارک رمضان و روزی که به ابتکار سلسله جنبان انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) به نام روز جهانی قدس نامگذاری شد، رسیدیم. ابتکاری که بر پایه اصول و ارزش های انقلاب اسلامی که همانا دفاع از مظلومان و ستمدیدگان جهان است، شکل گرفت.
سال هاست که پاره تن اسلام یعنی فلسطین مورد اشغال صهیونیست هایی است که حضور نا مشروع شان در جهان نه تنها در فلسطین اشغالی بلکه در کل جهان، آبستن ظلم و فساد و وحشی گری است.
اینان قومی هستند که با عمل و فکر خبیث ، هرگز در طول تاریخ ننگ بارشان جز ظلم و جور کار دیگری نداشته و همواره در تمامی توطئه ها و جنگ های عالم، آشکارا و پنهان دست داشته و دارند.
نقش این عناصر فساد در دوران رژیم طاغوت در ایران، در حمایت همه جانبه از رژیم سفاک صدام در جریان جنگ تحمیلی، در توطئه های بعد از جنگ 8 ساله درایران ونیز در قضایای سال های اخیر در کشورهای مظلوم اسلامی بر هیچ کس پوشیده نیست.
چه کسی است که نداند، این غده سرطانی در پرورش و حمایت از گروه های تروریستی تکفیری که این روزها با برپایی آتش جنگ و کشتار مسلمانان بی گناه، فجیع ترین جنایات بشری را به وجود آوردند، چه ها که نکرده است؟
کدام انسان مدبری است که نداند، پشت جنایات برخی حکام اسلامی که در طی ماه های اخیر منجر به ترور، کشتار و ایجاد محدودیت های بی سابقه برای شخصیت های اثر گذار میان مسلمین مانند شهید آیت الله نمر، آیت الله  زکزاکی و نیز اخیرا راجع به رهبر شیعیان در بحرین شده است، دست پلید و جنایتکار صهیونیست است؟
 کدام یک از  افکار بیدار در عالم است که از نقش آفرینی در اختلاف میان کشورهای اسلامی با بهره گیری از سو تدبیر و خصلت جنایتکارانه برخی حکمرانان اسلامی از جمله رژیم آل سعود که این روزها بیش از گذشته مشغول اعمال جنایتکارانه است، مطلع نباشد.
آری، همه ما بویژه دانشجویان و دانشگاهیان ایران اسلامی ضمن آگاهی از این همه جنایات رژیم منحوس صهیونیستی، با شرکت خود در راه پیمایی با شکوه روز جهانی قدس و اعلام انزجار از این جرثومه ظلم و فساد در عالم و اعلام حمایت از تمامی مظلومان بویژه مردم مظلوم و بی دفاع فلسطین، سوریه، عراق، یمن و بحرین بار دیگر به ندای بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری(حفظه الله) لبیک خواهند گفت.