با کسب سه مقام برتر در مسابقات سالیانه انجمن علمی بین‌المللی بتن آمریکا (ACI)؛

تیم بتن دانشکده مهندسی عمران دانشگاه یزد شگفتی‌ساز شد

۲۲ دی ۱۴۰۰ | ۰۸:۲۳ کد : ۶۶۲۷۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۳۶۲
تیم بتن دانشکده مهندسی عمران دانشگاه یزد بار دیگر نیز توانست با اعضای جدید خود سه مقام برتر در بیست و چهارمین دوره مسابقات سالیانه انجمن علمی بین‌المللی بتن آمریکا (ACI)-شاخه ایران را کسب کند.
تیم بتن دانشکده مهندسی عمران دانشگاه یزد شگفتی‌ساز شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه یزد، تیم بتن دانشکده مهندسی عمران این دانشگاه توانست به صورت هدفمند و با اعضای جدید خود در بیست و چهارمین دوره مسابقات سالیانه انجمن علمی بین‌المللی بتن آمریکا (ACI)- شاخه ایران شرکت کرده و مقام دوم در گرایش نمونه مکعب بتنی و مقام سوم در گرایش‌های هنر بتنی و بتن متخلخل را از آن خود کند.

محمدرضا حاجی زینلی بیوکی، عارف کاکلی، سجاد زارعی کردشولی، زهره نوظهوری، محمدحسین دهقانی اشکذری و رضا کارگر دهنودشتی اعضای جدید تیم بتن دانشکده مهندسی عمران دانشگاه یزد بودند که با سرپرستی دکتر مهدی خداداد سریزدی عضو هیات علمی این دانشکده در این مسابقات شرکت کرده و موفق به کسب ۳ مقام برتر شدند.

بیست و چهارمین دوره مسابقات سالیانه انجمن علمی بین‌المللی بتن آمریکا (ACI)- شاخه ایران به مناسبت روز ملی ایمنی در برابر زلزله و سالروز زلزله بم به همت مرکز تحقیقات بتن(متب) و همکاری انجمن علمی مهندسی بتن و سازه‌های بتنی ایران به صورت حضوری و مجازی در محل سالن همایش‌های پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور دانشگاه شهیدبهشتی تهران برگزار شد.

گفتنی است تیم بتن دانشگاه یزد از سال ۹۸ تاکنون، ۸ مقام برتر در مسابقات داخلی و خارجی را کسب کرده که اولین مقام در گرایش بتن متخلخل و مقام دوم بتن پرمقاومت در مسابقات انجمن بتن آمریکا و ایران بوده است.

کلید واژه ها: دانشگاه یزد


( ۱ )