به منظور افزایش تعاملات و عقد تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین موسسه و دانشگاه فرهنگیان؛

نشست ریاست موسسه پژوهش و برنامه‌ریزی آموزش عالی با مدیران و کارکنان حوزه معاونت پژوهشی دانشگاه فرهنگیان کشور برگزار شد

تعداد بازدید:۳۲۷
این نشست در محل سالن دکتر سیاری موسسه پژوهش و برنامه‌ریزی آموزش عالی با حضور دکتر علی باقر طاهری‌نیا رئیس موسسه و مدیران حوزه معاونت پژوهشی سازمان مرکزی دانشگاه فرهنگیان و همکاران آن دانشگاه صورت گرفت.
نشست ریاست موسسه پژوهش و برنامه‌ریزی آموزش عالی با مدیران و کارکنان حوزه معاونت پژوهشی دانشگاه فرهنگیان کشور برگزار شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از موسسه پژوهش و برنامه‌ریزی آموزش عالی، اعضای جلسه پس از تلاوت آیاتی از قرآن کریم ضمن تبریک انتصاب دکتر طاهری نیا به سمت ریاست موسسه پژوهش و برنامه‌ریزی آموزش عالی، درباره موضوعاتی چون انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین موسسه و دانشگاه فرهنگیان و همچنین همکاری‌های بیشتر در زمینه پژوهش های مشترک صحبت کردند.

در این نشست و دیدار صمیمی، حاضرین با اشاره به نقش همدلی و همراهی مدیران و کارکنان در موفقیت سازمان، رونق فعالیت های پژوهشی دانشگاه فرهنگیان و کسب عنوان دانشگاه برتر کشور در سال ۱۳۹۹ را محصول تلاش جمعی و انجام مسئولانه وظایف توسط کارکنان و مدیران دانستند.

در ادامه دکتر طاهری نیا ضمن معرفی موسسه، به پیشینه، ماموریت و جایگاه موسسه، گروه‌های پژوهشی، تعداد اعضای هیأت علمی موسسه اشاره و اعلام کرد: موسسه مرجع رسمی آمار آموزش عالی می باشد.

وی به طرح رصد اشتغال دانش‌آموختگان که با موفقیت در موسسه انجام می شود نیز اشاره کرد.

گفتنی است در پایان مقرر شد به منظور افزایش تعاملات بین دو دستگاه، تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین موسسه و دانشگاه فرهنگیان منعقد شود.

کلید واژه ها: موسسه پژوهش و برنامه‌ریزی آموزش عالی