رئیس سازمان امور دانشجویان مطرح کرد:

ماموریت‌ها و برنامه‌های اولویت‌دار سازمان امور دانشجویان به زودی اعلام می شود

۲۱ دی ۱۴۰۰ | ۱۲:۵۴ کد : ۶۶۲۴۴ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۴۴۴
معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان گفت: در گردهمایی معاونان دانشجویی در بهمن ماه سال جاری، ساختار و ماموریت‌های جدید سازمان امور دانشجویان و معاونت‌های دانشجویی دانشگاه‌ها مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.
ماموریت‌ها و برنامه‌های اولویت‌دار سازمان امور دانشجویان به زودی اعلام می شود

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از سازمان امور دانشجویان، دکتر هاشم داداش‌پور در جلسه معاونین دانشجویی و دبیران مناطق ده‌گانه دانشگاه‌های سراسر کشور با اشاره به موافقت ستاد ملی کرونا با بازگشایی دانشگاه‌ها گفت: دانشگاه ها برای از سرگیری آموزش حضوری، خود را آماده کنند.

وی افزود: با موافقت ستاد ملی کرونا و تاکید رئیس جمهور اولویت ما، از سرگیری کامل دانشگاه‌ها از اول نیمسال دوم تحصیلی و بهمن ماه است و در همین مسیر آماده دریافت پیشنهادات معاونان دانشجویی هستیم.

رئیس سازمان امور دانشجویان گفت: در کنار ماموریت‌ها و وظایف موجود سازمان امور دانشجویان، در نظر داریم متناسب با شرایط روز و تغییرات آموزش عالی در ایران و جهان، ماموریت‌های جدیدی را برای این سازمان تعریف کنیم و در این مسیر هم از هم‌فکری معاونان دانشجویی استفاده خواهیم کرد.

وی تاکید کرد: هم ساختار سازمان امور دانشجویان و هم ساختار معاونت های دانشجویی نیاز به بازنگری دارد و پیش‌نویس تغییرات جدید در گردهمایی معاونان دانشجویی در بهمن ماه جاری ارائه و نظر جمعی جامعه دانشگاهی اخذ خواهد شد.

رئیس سازمان امور دانشجویان رویکرد این سازمان را توجه به نظرات جمعی اعلام و تاکید کرد: همه معاونان دانشجویی و بویژه دبیران مناطق در یک ارتباط مستمر و ارگانیک به مسئولان سازمان مشورت بدهند.

در ادامه این جلسه، دبیران مناطق دانشجویی کشور دیدگاه های خود را برای از سرگیری دانشگاه‌ها مطرح کردند و مقرر شد نظرات و پیشنهادات خود را از همه دانشگاه ها دریافت کرده تا در گردهمایی معاونین دانشجویی مطرح شود.

کلید واژه ها: رئیس سازمان امور دانشجویان


( ۲ )