بیانیه دانشگاه جهرم نسبت به محکومیت هتک حرمت به ساحت مقدس پیامبر اسلام(ص)

۲۷ دی ۱۳۹۳ | ۱۶:۲۹ کد : ۶۶۲۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۲۸
دانشگاه جهرم نسبت به محکومیت هتک حرمت به ساحت مقدس پیامبر اسلام(ص) بیانیه ای صادر کرد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، ‌دراین بیانیه دانشگاه جهرم آمده است: هتک حرمت به پیامبر عظیم الشان اسلام حضرت مح...
دانشگاه جهرم نسبت به محکومیت هتک حرمت به ساحت مقدس پیامبر اسلام(ص) بیانیه ای صادر کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، ‌دراین بیانیه دانشگاه جهرم آمده است:
هتک حرمت به پیامبر عظیم الشان اسلام حضرت محمد (ص) در کشوری که خود داعیه آزادی دارد نمایان گر پوچی ادعاهای واهی مستکبران و طرفداران صهیونیسم جهانی است. هر انسان آزاده ای هتک حرمت به هیچکدام از صالحین و انبیای خداوند متعال را برنخواهد تافت و بی حرمتی به ساحت مقدس هر دینی، امری خلاف اخلاق است.
هتک حرمت به خاتم انبیا (ص) قلب میلیون ها مسلمان سراسر گیتی و همه پیروان ادیان راستین را جریحه دار کرد.
شناساندن جلوه های نورانی رسول اکرم(ص) و معرفی تصویر درستی از دین اسلام و فرهنگ واقعی اسلامی باعث آشنایی مردم کشورهای غربی و سایر ملل با این شخصیت آسمانی خواهد شد و جواب کوبنده ای نیز به دشمنان اسلام و ادیان الهی خواهد داد و امید است کشورهای اسلامی با اتحاد، انسجام، وحدت و همدلی در برابر اینگونه تجاوزات ایستادگی کنند.
ریاست، اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه جهرم ضمن اعلام انزجار از اهانت به ساحت پاک نبوی (ص)، همراهی خود را با حرکت مسلمین عالم علیه اینگونه اعمال وقیحانه را اعلام می دارد و مطمئنا با پیروی از فرامین ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله العظمی الامام خامنه ای این عمل بی واکنش نخواهد ماند.