پارک علم و فناوری فارس میزبان شهید گمنام می‌شود

تعداد بازدید:۳۰۴
رئیس پارک علم و فناوری فارس گفت: همزمان با دهه بصیرت پیکر یک شهید گمنام دوران دفاع مقدس در پارک علم و فناوری فارس تشییع و تدفین می‌شود.
پارک علم و فناوری فارس میزبان شهید گمنام می‌شود

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از پارک علم و فناوری فارس، دکتر امین ذوالقدر رئیس پارک علم و فناوری فارس با اشاره به سخنان حضرت امام خمینی (ره) که همین تربت پاک شهیدان است که تا قیامت مزار عاشقان و عارفان و دلسوختگان و دارالشفای آزادگان خواهد بود، گفت: در ایام سوگواری شهادت حضرت زهرا (س)، محیط پارک علم و فناوری فارس عطر آگین از حضور پیکر پاک یک شهید گمنام دفاع مقدس خواهد شد.

وی افزود: ۱۶ دی‌ماه همزمان با شهادت حضرت فاطمه (س) از ساعت ۹ صبح مراسم تشییع و خاکسپاری پیکر شهید در محل پارک انجام خواهد شد.

دکتر ذوالقدر گفت: این مراسم با حضور مدیران فرهنگی و ستادی استان فارس، مردم شهید پرور شیراز، اساتید و مدیران دانشگاهی و کارآفرینان مستقر در پارک برگزار خواهد شد.

رئیس پارک علم و فناوری فارس گفت: از علاقه مندان به حضور در این مراسم برای استقبال از پیکر مطهر و آسمانی شهید گمنام به آدرس بلوار دکتر حسابی، شهرک آرین - پارک علم و فناوری فارس دعوت به عمل می‌آید.

کلید واژه ها: پارک علم و فناوری فارس