سی و یکمین یونیورسیاد دانشجویان جهان؛

مسابقات انتخابی تیم ملی تکواندو دانشجویان برگزار می‌شود

تعداد بازدید:۶۷۶
مسابقات انتخابی تیم ملی تکواندو دانشجویان در بخش کیوروگی برای شرکت در سی‌ویکمین دوره یونیورسیاد دانشجویان جهان برگزار می‌شود.
مسابقات انتخابی تیم ملی تکواندو دانشجویان برگزار می‌شود

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی، رقابت‌های انتخابی تیم ملی تکواندو دانشجویان در بخش کیوروگی دانشجویان دختر و پسر به منظور شناخت نفرات برتر برای شرکت در مسابقات تکواندو سی و یکمین دوره بازی‌های تابستانی دانشجویان جهان با همکاری فدراسیون تکواندو، برگزار می‌شود.

بنابراین گزارش مسابقات مسابقات دختران در بخش کیوروگی ساعت ۸ صبح روز سه شنبه ۲۸ دیماه در اوزان ۴۶-، ۴۶+ تا ۴۹، ۴۹+ تا ۵۳، ۵۳+ تا ۵۷، ۵۷+ تا ۶۲، ۶۲+ تا ۶۷، ۶۷+ تا ۷۳ و ۷۳+ کیلوگرم برگزار می‌شود.

مسابقات مسابقات پسران در بخش کیوروگی ساعت ۸ صبح روز یک شنبه ۲۶ دیماه در اوزان ۵۴- ،۵۴+ تا ۵۸، ۵۸+ تا ۶۳، ۶۳+ تا ۶۸، ۶۸+ تا ۷۴، ۷۴+ تا ۸۰، ۸۰+ تا ۸۷ و ۸۷+ کیلوگرم برگزار خواهد شد.

 

زمان پذیرش و وزن‌کشی مسابقات پسران روز شنبه ۲۵ دی و پذیرش و وزن کشی دختران روز دوشنبه ۲۷ دی ماه از ساعت ۱۳ تا ۱۶ در محل خانه تکواندو انجام خواهد شد.

مسابقات با هوگوی الکترونیکی برگزار و دانشجویان ملی پوش بدون شرکت در مسابقه انتخابی به اردوی اول راه یافته و مبارزه خواهند کرد.

همچنین برابر قوانین و مقررات فدراسیون بین‌المللی ورزش‌های دانشگاهی (FISU) متولدین ۱ ژانویه ۱۹۹۶ (۱۱/۱۰/۱۳۷۴) به بعد حق شرکت در مسابقات را دارند.

داشتن معرفی‌نامه معتبر از دانشگاه مربوطه، ارائه کارت دانشجویی معتبر، ارائه بیمه ورزشی سال جاری (تاریخ صدور بیمه حداقل ۷۲ ساعت قبل از شروع مسابقات باشد)، ارائه کارت الکترونیکی واکسن برای کلیه ورزشکاران الزامی می‌باشد و مبنای پذیرش در مسابقات ارائه کارت ملی می‌باشد که به هنگام حضور در تاتامی به عنوان کارت مسابقه کنترل خواهد شد.

گفتنی است سی و یکمین دوره یونیورسیاد تابستانی دانشجویان جهان ۵ لغایت ۱۶ تیرماه سال آینده در شهرچنگدو کشور چین برگزار می‌شود.

کلید واژه ها: فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی


( ۱۶ )