معاون آموزشی وزیر علوم خبر داد؛

کارت واکسن برای امتحانات حضوری الزامی نیست

۱۲ دی ۱۴۰۰ | ۱۳:۳۷ کد : ۶۶۰۳۳ اخبار برگزیده اخبار ستادی سرخط خبرها
تعداد بازدید:۸۹۶
معاون آموزشی وزارت علوم گفت: نحوه برگزاری امتحانات پایان ترم با توجه به سویه اومیکرون در اختیار خود دانشگاه‌ها است اگر شرایط همین باشد ما هر دو نوع امتحانات حضوری و الکترونیکی را خواهیم داشت.
کارت واکسن برای امتحانات حضوری الزامی نیست

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکترعلی خاکی صدیق با اشاره به برگزاری امتحانات پایان ترم گفت: نحوه برگزاری امتحانات پایان ترم با توجه به سویه اومیکرون در حال حاضر در اختیار خود دانشگاه‌ها است که در شهرهای مختلف با توجه به شرایط موجود برگزار می شود.

معاون آموزشی وزیر علوم در گفتگو با خبرگزاری مهر با اشاره به اعلام آمادگی دانشگاه‌ها در این خصوص اظهار داشت: در حال حاضر تعدادی از دانشگاه‌ها اعلام کرده‌اند که امتحانات آنها حضوری خواهد بود و تعداد دیگری با توجه به شرایط اعلام کردند که به صورت الکترونیکی امتحانات را برگزار خواهند کرد.

دکتر خاکی صدیق افزود: ولی باید تا شروع امتحانات صبر کرد، اگر شرایط به همین روال باشد ما هر دو نوع امتحانات حضوری و الکترونیکی را خواهیم داشت.

وی درباره اینکه دانشگاه‌هایی که امتحانات را به صورت حضوری برگزار می‌کنند حتماً باید دانشجویان دارای کارت واکسیناسیون باشند، گفت: ستاد کرونا داشتن کارت واکسیناسیون را برای حضور در دانشگاه اجباری نکرده است بنابراین همان نتیجه پی سی آر منفی هم کفایت می‌کند.

‌‌‌

کلید واژه ها: معاون آموزشی وزارت علوم


( ۴ )