بیانیه پارک علم و فناوری گیلان به مناسبت سی و هفتمین بهار انقلاب اسلامی

۲۱ بهمن ۱۳۹۴ | ۱۰:۲۹ کد : ۶۶۰۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۳۳
دانشگاهیان پارک علم و فناوری گیلان به مناسبت سی و هفتمین بهار انقلاب اسلامی بیانیه‌ای صادر کردند. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم،در متن این بیانیه آمده است: ۲۲ بهمن ماه یادآور فریادهای استقلال، آزادی و...
دانشگاهیان پارک علم و فناوری گیلان به مناسبت سی و هفتمین بهار انقلاب اسلامی بیانیه‌ای صادر کردند.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم،در متن این بیانیه آمده است:
۲۲ بهمن ماه یادآور فریادهای استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی و سال‌ها مقاومت یک ملت نستوه و مومن برای زنده نگهداشتن آرمان‌های شهیدان و حماسه‌سازان ایران اسلامی و امام شهیدان، خمینی کبیر(ره) است. قطعاً این روزهای خجسته و مبارک، از روزهای خداوند سبحان است که امر به یادآوری آن‌ها کرده که " وَ ذَکِّرْهُمْ بِأَیَّامِ اللَّهِ "
 یوم الله ۲۲ بهمن امسال با آغاز دوران پسابرجام مقارن شده‌است و جشن پیروزی انقلاب با پیروزی برجام که خود نمادی از مقاومت در مقابل قدرت های طاغوتی و غلبه بر آنهاست، نمود دیگری داشته و چشم امید دشمنان را که با لجاجت در صدد استحاله تفکر اسلامی و انقلابی مردم بودند را کور کرد.
یوم الله ۲۲ بهمن امسال با برگزاری دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری مقارن شده و حلاوت این روز را به جشن حضور در انتخابات وصل خواهدکرد.
گرامی‌داشت یوم الله ۲۲ بهمن امسال در شرایطی که بسیاری از کشورهای اسلامی با توطئه صهیونیست های کودک‌کش و آمریکای جهانخوار و اذناب آنها گرفتار جنگ و خونریزی هستند، نشانه‌ای از اقتدار، شکوه و عظمت انقلاب اسلامی است که امنیت، ثبات و آرامش را برای ملت عزیزمان به ارمغان آورده ‌است.
حضور مردم انقلابی ایران اسلامی در سالروز سی و هفتمین طلیعه انقلاب، نشانگر پاسداشت این پیروزی‌هاست. و این حضور نمایشی از ایمان و اعتقاد به آرمان‌های امام راحل(ره) است که دشمنان این مرز و بوم را نا امید می‌نماید.
مدیران و کارکنان پارک علم و فناوری گیلان، به همراه مدیران و اعضای شرکت‌های دانش بنیان مستقر، همگام با ملت شریف ایران اسلامی و گیلانیان سرافراز و غیرتمند در راهپیمایی سراسری یوم الله ۲۲ بهمن، شرکت کرده تا ضمن تجدید بیعت با آرمان‌های ماندگار امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری یک بار دیگر همبستگی و یکپارچگی خود را به نمایش گذارده تا انشاا... نقشه‌های دشمنان انقلاب همچنان نقش بر آب شده و زمینه رهایی ملت های مسلمان و مستضعف دیگر نیز فراهم شود.