بیانیه پارک علم و فناوری گیلان به مناسبت سی و ششمین بهارانقلاب

۲۱ بهمن ۱۳۹۳ | ۱۱:۳۷ کد : ۶۵۹۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۴۴۰
پارک علم و فناوری گیلان به مناسبت سی و ششمین بهارانقلاب بیانیه ای صادرکرد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در بیانیه پارک علم و فناوری گیلان آمده است: با گذشت 36 سال از پیروزی انقلاب و با به بار نشستن...
پارک علم و فناوری گیلان به مناسبت سی و ششمین بهارانقلاب بیانیه ای صادرکرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در بیانیه پارک علم و فناوری گیلان آمده است:
با گذشت 36 سال از پیروزی انقلاب و با به بار نشستن خون شهیدان، جمهوری اسلامی ایران دراوج اقتدار است. قدرت این انقلاب در سطح منطقه طلایه‌دار جنبش‌های علمی، فرهنگی و الگویی فاخر برای ملت ها و در خط مقدم مقابله با نظام‌های ظالم و خودکامه تبدیل شده است.
این انقلاب باحضور هوشمندانه مردم، همیشه با دفاع از آرمان‌های اصیل انقلاب و پیروی از رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب، خیالات دشمنان نظام اسلامی را خنثی کرده است و صف آرایی آنان را در عرصه جنگ نرم، همچون اهانت به ساحت رسول کرامت پیامبر عظیم الشان اسلام(ص) و حمایت از گروه‌های تندرو و تروریستی و کشتار مسلمانان، برهم خواهد زد.
تردیدی نیست که فرزندان غیور وطن با پیشرفت درعرصه های علمی و اقتصادی، همواره خارچشم دشمنان اسلام و انقلاب و اجانب آنها بوده و به عنوان سربازان انقلاب درعرصه علم و دانش تمامی هم خود را جهت دستیابی به قله های علم و فن آوری و نوآوری و پیشرفت مصروف نموده و ذره ای از خواسته های خود که همانا اهتزاز پرچم حق و عدالت است عقب نخواهند نشست.
اینک درآغاز سی وششمین بهار آزادی، مدیران و کارکنان پارک علم و فناوری گیلان، به همراه مدیران و اعضای شرکت های دانش بنیان مستقر، همگام با ملت شریف ایران اسلامی و گیلانیان سرافراز و غیرتمند در راهپیمائی سراسری یوم الله 22 بهمن، شرکت کرده تا ضمن تجدید بیعت دوباره با آرمان‌های ماندگار امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری یکبار دیگر همبستگی و یکپارچگی و عزم آهنین خود را تا پیروزی نهایی انقلاب اسلامی و سپردن پرچم انقلاب به دست صاحب اصلی آن حضرت ولی عصر (عج) به جهانیان نشان دهد.