برای حضور در سی و یکمین یونیورسیاد دانشجویان جهان- چین؛

کمانداران برتر دانشجویان پسر و دختر انتخاب شدند

۱۱ دی ۱۴۰۰ | ۰۸:۵۸ کد : ۶۵۹۷۷ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۴۷۰
کمیته فنی فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی اسامی کمانداران برتر رقابت‌های انتخابی دانشجویان کشور را برای حضور در نخستین اردوی تیم ملی دانشجویان کشور برای شرکت در یونیورسیاد جهانی چین اعلام کرد.
کمانداران برتر دانشجویان پسر  و دختر انتخاب شدند

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی، مسابقات تیراندازی باکمان انتخابی تیم ملی دانشجویان کشور، جمعه دهم دی ماه در بخش پسران و دختران با حضور با حضور دکتر حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان، دکتر هاشم داداش پور معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان، دکتر کاظمی پور معاون بانوان وزارت ورزش و جوانان، دکتر شعبانی بهار رییس فدراسیون تیراندازی با کمان و آقایان هادی بشیریان رییس فدراسیون ملی ورزش دانشگاهی، دکتر علیدوست مدیرکل تربیت بدنی و مهندس قائد شرف مدیر حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان امور دانشجویان و با همکاری فدراسیون تیراندازی با کمان برگزار شد.

بر اساس این گزارش در این مسابقات ورزشکاران برتر دانشگاه های دولتی و غیر دولتی سراسر کشور حضور داشتند که در پایان کمیته فنی فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی پس از برگزاری این رقابتها در نشستی با بررسی رکوردها و وضعیت تیراندازان حاضر ۱۲ کماندار انتخاب و به نخستین اردو دعوت کرد، تا در نهایت از بین این افراد سه نفر در بخش بانوان و سه نفر در بخش مردان در مسابقات یونیورسیاد چین در سال آینده شرکت کنند.

 

اسامی نفرات انتخاب شده به شرح زیر است:

 

کامپوند بانوان:

سیده فرین سلیمانی وندآذر، بیتا عاشق زاده، فائزه جعفریان دهکردی، حانیه اسلامی، فاطمه عزیزی، پریسا سپاهانی

 

کامپوند مردان:

کیارش فرزان، امیرمحمد قربان ‎ زاده، حسین هادی‌نیا، رضا دهپرور، امیر مهدی جلیلی و پارسا زمانی نژاد

 

گفتنی است سی و یکمین دوره یونیورسیاد تابستانی دانشجویان جهان ۵ لغایت ۱۶ تیرماه سال آینده در شهرچنگدو کشور چین برگزار می‌شود. ‌‌‌‌‌‌‌

کلید واژه ها: فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی