بیانه سرپرست دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته جهت شرکت در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن

۱۹ بهمن ۱۳۹۳ | ۱۲:۴۵ کد : ۶۵۹۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۲۸
دکترمحمد میرزایی سرپرست دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته به مناسبت فرارسیدن یوم الله 22 بهمن پیامی صادر کرد.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، متن این پیام بدین شرح است:فرارسیدن سی‌و‌ششمین...
دکترمحمد میرزایی سرپرست دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته به مناسبت فرارسیدن یوم الله 22 بهمن پیامی صادر کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، متن این پیام بدین شرح است:
فرارسیدن سی‌و‌ششمین طلوع فجر و بهار پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی بر ملت شریف ایران بالاخص جامعه بزرگ دانشگاهیان کشورمان مبارک باد.
پیروزی انقلاب اسلامی در امتداد قیام سالار شهیدان عشق به زعامت امام راحل (ره) شکل گرفت و روح ظلم‌ستیزی را در کالبد جهان اسلام و سایر ملل ستمدیده دمید. این نغمه سرخ جاودانی نظام مقدس توحیدی راشکل داد که طاغوت های زمان با دسیسه های گوناگون کمر به نابودی آن بسته اند.
در شرایط امروزی وظیفه جامعه بزرگ دانشگاهی و دانشجویان عزیز است تا با دستمایه علمی، کسب علم و دانش و تبدیل آن به فناوری نقشی بسزا برای استمرار استقلال همه جانبه کشور و پیشرفت آن ایفا نمایند. چرا که امروز مهمترین وظیفه، در حفظ و پاسداری از نظام مقدس جمهوری اسلامی  اثبات کارایی آن است که این به مراتب از پیروزی آن مهم‌تر می‌باشد.
بی‌شک رمز پیروزی انقلاب، وحدت کلمه تحت رهبری بنیانگذار کبیر انقلاب بود و هماره راه پیشرفت و حفظ آرمان‌های انقلاب در وحدت واتحاد ملی نهفته است. رجاء واثق دارم با پیروی عملی از مشی اعتدال  که گفتمان دینمان است  و در سایه تدبیر، عقلانیت و حاکمیت قانون ادامه دهنده راه امام راحل(ره) و شهدای گرانقدر و مدافعان شایسته‌ای برای حریم استقلال و آزادی ملت و ارزشهای والای اسلامی انسانی خواهیم بود.
ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام خمینی (ره) وشهیدان راه آزادی بدینوسیله اینجانب از کلیه آحاد و اقشار جامعه اسلامی دعوت بعمل می‌آورم تا همچون سالیان گذشته در راهپیمایی با شکوه یوم الله 22 بهمن حضوری پرشور بهم رسانند. بی‌شک اساتید محترم، دانشجویان معزز و کارکنان گرامی این دانشگاه نیز دوشادوش سایر اقشار امت حزب الله در این عرصه سیاسی حضوری فعال خواهند داشت، باشد تا ضمن تجدد‌ بیعت با آرمان‌های انقلاب در شرایط حساس کنونی مشروعیت و اقتدار نظام مردم سالاری دینی را به مدد الطاف الهی به جهانیان نشان دهیم.
توفیق روز افزون همراه با سعادت و سربلندی همگان را در مسیر دستیابی همه جانبه به آرمان‌های تابناک انقلاب اسلامی را از درگاه خداوندمنان مسئلت دارم.