بیانه رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته جهت شرکت در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن

۲۰ بهمن ۱۳۹۴ | ۱۳:۱۹ کد : ۶۵۹۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۶۳
دکترمحمد میرزایی رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته جهت شرکت در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن بیانیه ای صادرکرد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دربیانیه دکترمیرزایی آمده است: اکنون با قر...
دکترمحمد میرزایی رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته جهت شرکت در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن بیانیه ای صادرکرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دربیانیه دکترمیرزایی آمده است:
اکنون با قرارگرفتن در سی ‌و‌ هفتمین دهه حیات طیبه انقلاب شکوهمند اسلامی و با نگاهی به گذشته می‌توان به وضوح دریافت که نقطه عطف این مجاهدت‌ها، حرکت به سوی حاکمیت ارزش‌های اسلامی و ایجاد جامعه‌ای عاری از ظلم و سرسپردگی بوده است.
فرارسیدن این طلوع فجر بر ملت شریف ایران بالاخص جامعه بزرگ دانشگاهیان کشورمان مبارک باد.
استقرار حاکمیت اسلام و حق محوری، هدفی بود که انقلاب امام راحل و امت شهیدپرور بر آن استوار بود و بحمدالله تاکنون ملت ما در همین مسیر طی طریق کرده است.
این روزها، روزهایی ماندگار و فراموش ناشدنی در تاریخ ملت بزرگ ماست، روزهای پیروزی انقلاب اسلامی است؛ انقلابی که رساترین فریاد تاریخ، یعنی امام امت،  آن را رهبری کرد و به فرجام رساند و برای حفظ آن، با تمام وجود تلاش کرد.
انقلابی که مبتنی بر بینش عمیق توحیدی و الهام گرفته از انقلاب سرخ عاشورای  حسینی بود  که در آن ملت ایران، با اعتقادی وسیع و راسخ، نیروهای کفر و باطل را شکست دادند و چشم قدرتمندان را خیره ساختند.
بدون شک بعد از گذشت 37 سال از پیروزی انقلاب اسلامی روز به روز بر پویایی، تحرک و محبوبیت ایران اسلامی در داخل و بیرون افزوده می شود. 
شرکت و حضور یکپارچه امت اسلامی در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن همچون هر سال، یاس استکبار جهانی و دشمنان فتنه‌گر را در پی خواهد داشت و امید دوستان، همراهان و دلبستگان انقلاب را در سراسر جهان صد چندان خواهد ساخت.
در شرایط امروزی وظیفه جامعه بزرگ دانشگاهی و دانشجویان عزیز است تا با دستمایه علمی، کسب علم و دانش و تبدیل آن به فناوری نقشی بسزا برای استمرار استقلال همه جانبه کشور و پیشرفت آن ایفا نمایند. چرا که امروز مهم ترین وظیفه، در حفظ و پاسداری از نظام مقدس جمهوری اسلامی  اثبات کارایی آن است که این به مراتب از پیروزی آن مهم‌تر می‌باشد.
ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام خمینی (ره) وشهیدان راه آزادی بدینوسیله اینجانب از کلیه آحاد و اقشار جامعه اسلامی دعوت به عمل می‌آورم تا همچون سالیان گذشته در راهپیمایی با شکوه یوم الله 22 بهمن حضوری پرشور بهم رسانند.
بی‌شک اساتید محترم، دانشجویان معزز و کارکنان گرامی این دانشگاه نیز دوشادوش سایر اقشار امت حزب الله در این عرصه سیاسی حضوری فعال خواهند داشت، باشد تا ضمن تجدد‌ بیعت با آرمان‌های انقلاب در شرایط حساس کنونی مشروعیت و اقتدار نظام مردم سالاری دینی را به مدد الطاف الهی به جهانیان نشان دهیم.
توفیق روز افزون همراه با سعادت و سربلندی همگان را در مسیر دستیابی همه جانبه به آرمان‌های تابناک انقلاب اسلامی را از درگاه خداوندمنان مسئلت دارم.