بیست و دومین کنفرانس مهندسی‌زیست پزشکی ایران در سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران برگزار می‌شود

۲۶ آبان ۱۳۹۴ | ۱۳:۰۴ کد : ۶۵۸۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۲۲
سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران آذر 94 میزبان بیست و دومین کنفرانس مهندسی‌زیست پزشکی ایران است.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، بیست و دومین کنفرانس مهندسی‌زیست پزشکی ایران با هدف گسترش مرزهای دا...
بیست و دومین کنفرانس مهندسی‌زیست پزشکی ایران در سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران برگزار می‌شود
سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران آذر 94 میزبان بیست و دومین کنفرانس مهندسی‌زیست پزشکی ایران است.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، بیست و دومین کنفرانس مهندسی‌زیست پزشکی ایران با هدف گسترش مرزهای دانش و تبادل نظر علمی و کاربردی در زمینه‌های مختلف مهندسی زیست پزشکی و در راستای تقویت ارتباط بین محققین، دانشجویان و صنعت‌گران کشور از سوی انجمن مهندسی پزشکی و سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران از 4 تا 6 آذر 1394 برگزار می‌شود.
دکتر وحیدرضا نفیسی، عضو هیئت علمی پژوهشکده برق و فناوری اطلاعات سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران و دبیر کنفرانس در این رابطه گفت: این کنفرانس یکی از بزرگترین و مطرح‌ترین گردهمایی‌های متخصصان مهندسی پزشکی کشور است که در سال جاری به میزبانی سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران برگزار می‌شود.
وی افزود: کمیته برگزاری بیست و دومین کنفرانس مهندسی زیست پزشکی تلاش دارد با برگزاری سخنرانی‌های کلیدی، نشست‌های علمی و تخصصی آخرین دستاوردهای محققان ایرانی را در زمینه‌های مختلف دانش و صنعت مهندسی پزشکی به نمایش بگذارد.
دکتر نفیسی اظهار داشت: همچنین درنظر است که با دعوت از ارگان‌های حمایت‌کننده از پژوهش های کاربردی و تقاضامحور، برگزاری پانل‌هائی با حضور اساتید برجسته و صنعت‌گران موفق و فن بازار به جنبه‌های کاربردی کنفرانس غنای بیشتری بخشیده شود.
دبیر کنفرانس با اشاره به دعوت از اساتید برجسته کشور در کنفرانس گفت: این اساتید در حوزه‌های مختلف مهندسی پزشکی برای ایراد سخنرانی‌های کلیدی در ابتدای هر جلسه و ارائه مقالات تخصصی خود به غنای علمی کنفرانس خواهند افزود.
دبیر بیست و دومین کنفرانس مهندسی‌زیست پزشکی ایران با اشاره به اعلام فراخوان پذیرش مقالات از اسفند 93 بیان داشت: تاکنون 238 مقاله به دبیرخانه کنفرانس ارسال شده‌است که از این میان 97 مقاله پذیرش شده و 67 مقاله برای پوستر درنظر گرفته‌شده‌است.

گفتنی است بیست و دومین کنفرانس مهندسی‌زیست پزشکی ایران از 4 تا 6 آذر 94 در محل سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران برگزار می‌شود.