بیانیه وزارت علوم به مناسبت اجرایی شدن موفقیت آمیز برجام

۲۸ دی ۱۳۹۴ | ۱۲:۴۴ کد : ۶۵۷۶ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۷۶۲
وزارت علوم، تحقیقات و فناوری  به مناسبت اجرایی شدن موفقیت آمیز برجام بیانیه ای صادر کرد .به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، متن کامل این بیانیه بدین شرح است :وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به نمایند...
بیانیه وزارت علوم به مناسبت اجرایی شدن موفقیت آمیز برجام
وزارت علوم، تحقیقات و فناوری  به مناسبت اجرایی شدن موفقیت آمیز برجام بیانیه ای صادر کرد .
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، متن کامل این بیانیه بدین شرح است :
وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به نمایندگی از جامعه  علمی و دانشگاهی کشور، لغو تحریم¬های ظالمانه علیه ایران اسلامی و سرانجام مقتدرانه برجام را به محضر حضرت آیت الله خامنه¬ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، حضرت حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای دکتر روحانی، رئیس  محترم دولت تدبیر و امید، تیم ارشد مذاکره کننده هسته¬ای و  ملت شهید پرور و مقاوم ایران اسلامی تبریک می¬گوید.
بی¬شک، با لغو تحریم¬ها که حاصل تلاش مردان بی ادعا، دعای مردم شریف ایران، ظل رهنمودهای مقام معظم رهبری است و با هموار شدن مسیر رشد و شکوفایی بخش¬های مختلف اقتصادی، عمرانی ، علمی و پژوهشی، چشم انداز توسعه پایدار و همه جانبه و مرجعیت علم و فناوری ایران در منطقه و جهان از همیشه در دسترس¬تر می¬نماید.
وزارت علوم، تحقیقات و فناوری نیز امیدوار است در دوران پسا تحریم با فعال¬تر شدن دپیلماسی علم و فناوری و گسترش رابطه علمی با جهان بتواند بیش از پیش در جهت تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گام بردارد و به فتح قله¬های توسعه علمی نایل آید.