در جلسه انجمن‌های فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی قطعی شد؛

حضور ۵ رشته ورزشی در سی و یکمین دوره یونیورسیاد تابستانی دانشجویان جهان

تعداد بازدید:۳۵۶
نشست روسای انجمن‌های فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی به منظور بررسی وضعیت تیم‌های شرکت کننده در سی و یکمین یونیورسیاد دانشجویان جهان برگزار شد.
حضور ۵ رشته ورزشی در سی و یکمین دوره یونیورسیاد تابستانی دانشجویان جهان

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی، به منظور بررسی آخرین وضعیت تیم‌های شرکت کننده در سی و یکمین یونیورسیاد دانشجویان جهان، نشست روسای انجمن‌های فدراسیون دانشگاهی در محل فدراسیون برگزار شد.

بنابراین گزارش، این نشست با حضور روسای انجمن‌های فدراسیون که رشته‌های آنها به یونیورسیاد اعزام خواهند شد برگزار و در خصوص آخرین وضعیت تیم‌های شرکت کننده در یونیورسیاد، برنامه‌های اردوها و کادر فنی بحث و تبادل نظر به عمل آمد.

در این جلسه هادی بشیریان رئیس فدراسیون گفت: با توجه به زمان باقی مانده تا اعزام کاروان، روسای انجمن‌ها ضمن بررسی وضعیت ورزشکاران، زمان مسابقات انتخابی،، محل اردو و برنامه تمرینی را ارائه دهند.

در ادامه جلسه هریک از اعضا گزارش کارهایی را که باید انجام شود و مشکلات پیش رو را مطرح کردند.

همچنین در این جلسه بر اساس گزارش ارائه شده، حضور ۵ رشته ورزشی؛ ووشو، تکواندو، تیراندازی با کمان، تیراندازی و شمشیر بازی در این مسابقات قطعی شد و رشته های دو میدانی و قایقرانی در صورت کسب حد نصاب فنی و بررسی در کمیته فنی اعزام خواهند شد.

در این جلسه روسای انجمن های تیراندازی، تیراندازی با کمان، ووشو، شمشیر بازی، تکواندو، پزشکی ورزشی و دو ومیدانی، حضور داشتند.

گفتنی است، سی و یکمین دوره یونیورسیاد تابستانی دانشجویان جهان ۵ لغایت ۱۶ تیرماه در شهر چنگدو کشور چین برگزار می‌شود.

ر.افسری / س.رستمیان

کلید واژه ها: فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی


( ۱ )