بیانیه دانشگاهیان دانشگاه سیستان و بلوچستان به مناسبت فرا رسیدن سی و ششمین بهار آزادی

۲۱ بهمن ۱۳۹۳ | ۱۴:۴۴ کد : ۶۵۶۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۱۲
دانشگاهیان دانشگاه سیستان و بلوچستان به مناسبت فرا رسیدن سی و ششمین بهار آزادی بیانیه ای صادر کردند . به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، متن کامل این بیانیه بدین شرح است : از زمانی که جوشش عمومی...

 دانشگاهیان دانشگاه سیستان و بلوچستان به مناسبت فرا رسیدن سی و ششمین بهار آزادی بیانیه ای صادر کردند .
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، متن کامل این بیانیه بدین شرح است :
از زمانی که جوشش عمومی برای استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی در ایران شکل گرفت و رهبری با صلابت حضرت امام خمینی (ره) در هدایت آن استوار گردید، حرکت های مردمی این نهضت در سراسر جهان پایه گذاری شد.
   به صراحت میتوان گفت این بیداری برای مردم جهان زمینه ای گردید تا با تکیه به این فرهنگ، به استقلال و آزادی دست یابند و با وجود تمام توطئه ها و نیرنگ های گوناگون با شجاعت، تدبیر و آگاهی به اهداف و حقوق مسلم خود برسند.
   ملّت رشید و بزرگ ایران نیز که خود پرچم دار این قیام و بیداری در سراسر جهان بوده است دیر زمانی است که عزم خود را بر ترفیع، ترقّی و تعالی ملّی استوار کرده و تلاش خود را بر تداوم این انقلاب که ثمرهی افکار و نتیجه مرام و مسلک بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی است متمرکز نموده است و امسال که در آستانه سی و ششمین سالگرد پیروزیشکوهمند انقلاب اسلامی قرار داریم با صلابت و پایمردی توانسته است تا با پیروی از فرامین مقام معظّم رهبری از دستاورد های این انقلاب به نحو شایسته ای پاسداری نماید.
   دانشگاهیان دانشگاه سیستان و بلوچستان نیز در آستانه سالگرد پیروزی این انقلاب شکوهمند، ضمن گرامیداشت این ایام فرخنده و تبریک آن به حضور تمامی مردم سرافراز و سربلند ایران، آرزوی موفقیت و سربلندی میهن عزیزمان را در تمامی عرصه های داخلی و بین المللی از درگاه ایزد مناّن مسألت می کنند.