با حضور رئیس صندوق رفاه دانشجویان صورت گرفت؛

ارزیابی کمی و کیفی سراهای ملکی و آشپزخانه صنعتی در دانشگاه‌های ارومیه و صنعتی ارومیه

۲۷ آذر ۱۴۰۰ | ۱۵:۰۷ کد : ۶۵۶۲۹ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۴۸۰
رئیس صندوق رفاه دانشجویان در سفر به استان آذربایجان غربی، از وضعیت زیرساخت‌های رفاهی دانشگاه‌های ارومیه و صنعتی ارومیه بازدید کرد.
ارزیابی کمی و کیفی سراهای ملکی و آشپزخانه صنعتی در دانشگاه‌های ارومیه و صنعتی ارومیه

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر مسعود گنجی در نشستی که با حضور دکتر داداش پور معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان و اعضای هیات رییسه این دانشگاه‌ها برگزار شد؛ ضمن بررسی مشکلات رفاهی دانشجویی، وضعیت بازسازی و ارتقاء خوابگاه‌ها و تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی را مورد بررسی قرار داد.

وی در جلسه هیات رئیسه هر دو دانشگاه که به صورت مجزا برگزار شد حضور یافت و ضمن دیدار صمیمانه با اعضای هیأت رئیسه در جریان برنامه‌های باز گشایی و آموزش حضوری این دانشگاهها نیز قرار گرفت.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان در طی بازدید از خوابگاه های هر دو دانشگاه خاطرنشان کرد: صندوق رفاه بررسی شاخص‌های رتبه‌بندی خوابگاه‌ها و آشپزخانه های دانشجویی را در دستور کار خود قرار داده است و بزودی رتبه‌بندی زیرساخت‌های رفاهی دانشگاه‌ها را اعلام می کند.

وی با تاکید بر توجه جدی به نیازهای رفاهی دانشجویان براساس واقعیت‌های اقتصادی و اجتماعی از تلاش‌های صندوق برای توسعه عدالت و گسترش کمی و کیفی تسهیلات رفاهی دانشجویان در آینده نزدیک خبر داد.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان در آغاز بازدید خود با حضور در مزار شهدای گمنام دانشگاه ارومیه و قرائت فاتحه به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرد.
 

کلید واژه ها: خوابگاه دانشجویی رئیس سازمان امور دانشجویان رئیس صندوق رفاه دانشجویان