در راستای نیاز مراکز درمانی و بیمارستانی صورت گرفت؛

ارائه یک محصول جدید توسط شرکت دانش‌بنیان پارک علم و فناوری البرز

تعداد بازدید:۳۷۲
شرکت دانش‌بنیان تجهیز الکترونیک اکسون در ششمین نمایشگاه بین‌المللی بیمارستان‌سازی، تجهیزات و تاسیسات بیمارستانی یک محصول جدید توسط شرکت دانش‌بنیان ارائه کرد.
ارائه یک محصول جدید توسط شرکت دانش‌بنیان پارک علم و فناوری البرز

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از پارک علم و فناوری البرز، شرکت دانش‌بنیان تجهیز الکترونیک اکسون درششمین نمایشگاه بین‌المللی بیمارستان‌سازی، تجهیزات و تاسیسات بیمارستانی که همزمان با نهمین نمایشگاه ایران ساخت و هفته پژوهش ملی برگزار شد، یک محصول جدید (کاور زن کفش) توسط شرکت دانش‌بنیان ارائه کرد که مورد نیاز مراکز درمانی و بیمارستانی، آزمایشگاه‌ها، داروخانه ها است.

مهندس حسن فدوی با اعلام این خبر گفت: تجهیزات پزشکی Exon یک شرکت دانش‌بنیان است که از تیمی از متخصصان در زمینه الکترونیک، مهندسی پزشکی، مکانیک، طراحی صنعتی، MBA ، فیزیوتراپی و گروه مشاوره پزشکی تشکیل شده است که تجهیزات و دستگاه‌هایی را در زمینه‌های آرایشی (پلاسمایی ، کربوکسیتراپی ، RF) ، فیزیوتراپی (Tecar ، موج شوک، لیزر پرقدرت) و سایر پروژه‌های تحقیقاتی (Hifo Nom Tumor Cancer Therapy) تولید می‌کند.

مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان تجهیز الکترونیک (اکسون) با اشاره به محصول ارائه شده گفت: این محصول حاصل تلاش فناوران و متخصصان شرکت اکسون است و با توجه به کیفیت بالا و قیمت مناسب نسبت به مشابه خارجی با استقبال بازدیدکنندگان و دست اندرکاران تجهیزات بیمارستانی مواجه شد.

مهندس فدوی افزود: تجربه فناوران این شرکت در زمینه طراحی و ساخت این امکان را به متخصصان شرکت داده است تا تجهیزات و دستگاه‌های باکیفیت و قیمت پایین‌تری نسبت به رقبا تولید کنیم. که خوشبختانه این محصولات شرکت در هم در بازار ایران و سایر کشورها نیز به فروش می رسد.

گفتنی است اخیراً شرکت اکسون مستقر در پارک علم و فناوری البرزجهاد دانشگاهی، در نمایشگاه MEDICA ۲۰۲۱ در شهر دوسلدورف کشور آلمان شرکت کرد و محصولات خود را در معرض دید شرکت‌کنندگان قرارداد. در این نمایشگاه دستگاه‌های تکارتراپی، دستگاه شاک ویو تراپی، دستگاه لیزر فیزیوتراپی در حوزه توان‌بخشی و دستگاه پلاسما تراپی در حوزه پوست و مو و همچنین دستگاه کاور زن حرارتی کفش در حوزه تجهیزات بیمارستانی در معرض نمایش قرار داده شد که با استقبال طرف‌های خارجی بویژه آلمانی مواجه شد.

ل.سبک خیز / ‏س. رستمیان

کلید واژه ها: پارک علم وفناوری البرز