با حکم وزیر علوم؛

سرپرستان دانشگاه‌های «زنجان» و «اراک» منصوب شدند

۲۲ آذر ۱۴۰۰ | ۱۱:۳۶ کد : ۶۵۴۴۴ اخبار برگزیده اخبار ستادی سرخط خبرها
تعداد بازدید:۳۱۱۵
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در احکامی جداگانه، دکتر «جلال بازرگان» را به عنوان سرپرست «دانشگاه زنجان» و دکتر «مجتبی ذوالفقاری» را به عنوان سرپرست «دانشگاه اراک» منصوب کرد.
سرپرستان دانشگاه‌های «زنجان» و «اراک» منصوب شدند

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر زلفی‌گل در این احکام خطاب به سرپرستان جدید این دانشگاه‌ها آورده است؛ انتظار می‌رود با پیروی از آموزه‌‌های اسلامی، مبانی علمی، روحیۀ انقلابی، راهبردهای اساسی دولت مردمی و برنامه های ارائه شده به مجلس شورای اسلامی و جلب همکاری استادان، مدیران و یاوران علمی (کارکنان)، تمامی امکانات مادی و معنوی دانشگاه را جهت تحقق سیاست ها و برنامه های اسناد بالادستی، مرجعیت و دیپلماسی علمی، توسعه همه جانبه علم و فناوری، آموزش پژوهش‌محور، پژوهش آموزش‌محور، مهارت افزایی، کارآفرینی، فرهنگ‌سازی کارتیمی و گروهی و در نهایت اجرای تمامی محورهای سند «دانشگاه اسلامی» بکار گیرید.

توفیق روزافزون جنابعالی را در پیش‌برد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و منویات رهبر حکیم انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله خامنه‌ای (مدظله العالی)، از درگاه پروردگار متعال خواستارم.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری همچنین در نامه‌هایی جداگانه از زحمات و تلاش‌های «دکتر سید محسن نجفیان» رئیس سابق دانشگاه زنجان و «دکتر سعید حمیدی» رئیس سابق دانشگاه اراک، در مدت تصدی این مسئولیت‌ها قدردانی کرد.

دکتر جلال بازرگان (زاده زنجان _ ۱۳۴۵)، عضو هیات علمی با مرتبه دانشیاری گروه مهندسی عمران دانشگاه زنجان است که کارشناسی خود را در رشته مهندسی عمران آب و کارشناسی ارشد و دکتری سازه‌های هیدرولیکی در هر سه مقطع از دانشگاه صنعتی امیرکبیر اخذ نموده است.

وی همچنین مسئولیت بسیج اساتید دانشگاه زنجان و کانون دانشگاهیان ایران اسلامی است که پیش ا، این سوابق اجرایی همچون معاونت آموزشی دانشکده مهندسی دانشگاه زنجان، نماینده وزیر علوم در هیأت نظارت بر فعالیت‌های تشکل‌های دانشگاهی دولت نهم و دهم دانشگاه زنجان، عضو هیأت انتظامی اعضای هیأت علمی و عضو کمیسیون تخصصی دانشکده مهندسی دانشگاه زنجان را در کارنامه خود دارد.

دکتر مجتبی ذوالفقاری (زاده اراک _۱۳۶۱) عضو هیئت علمی با مرتبه دانشیاری گروه مهندسی مکانیک دانشگاه اراک است که پیش از این معاون اداری، مالی دانشکده فنی دانشگاه اراک، مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت دانش‌بنیان تکوین آزمایش پارسه و رئیس مرکز نوآوری مبین دانشگاه اراک است.

 

کلید واژه ها: حکم انتصاب دانشگاه زنجان دانشگاه اراک وزارت علوم


( ۹ )