بهره مندی از معافیت های مالیاتی و گمرکی شرکت های دانش بنیان

۱۶ اسفند ۱۳۹۳ | ۱۳:۲۱ کد : ۶۵۲۶ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۴۱
جلسه توجیهی ارائه شیوه بهره مندی از معافیت های مالیاتی و گمرکی شرکت های دانش بنیان در پارک علم و فناوری خراسان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم،  در جلسه ای که با حضور مدیران تعدادی از ...
بهره مندی از معافیت های مالیاتی و گمرکی شرکت های دانش بنیان
جلسه توجیهی ارائه شیوه بهره مندی از معافیت های مالیاتی و گمرکی شرکت های دانش بنیان در پارک علم و فناوری خراسان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم،  در جلسه ای که با حضور مدیران تعدادی از شرکت های دانش بنیان در آمفی تاتر پارک علم و فناوری خراسان برگزار شد دکتر علم الهدایی به این نکته اشاره داشت که کشور و نظام درمسیر دانش بنیان شدن گام برمی دارند.
رئیس پارک  علم و فناوری خراسان در ادامه این موضوع گفت:در جلسه ای که با شرکت ساپکو در پارک علم و فناوری داشتیم به درخواست مدیر این شرکت قرار شد مرکز رشد فناوری صنایع خودرو در پارک علم و فناوری خراسان تشکیل شو د .
همچنین مهندس امینی معاون پارک علم و فناوری خراسان که به همراه مهندس مظلوم زاده مدیر امور موسسات پارک اداره پنل را به عهده داشتند برای توجیه شرکت های دانش بنیان و اطلاع آنها از قوانین گفت : این شرکت ها می توانند با مراجعه به سایت دانش بنیان از قوانین و مقررات به روز شده اطلاع یابند.
 مهندس امینی در ادامه گفت: معافیت های مالیاتی در مورد شرکت های داخل پارک صدق می کند اما بحث اصلی، در مورد شرکت های نوپای خارج از پارک می باشد که با تهیه لیستی از نام این شرکت ها و ارسال آن به ادارات دارایی کل کشور، این شرکت ها از معافیت های مالیاتی برخوردارمی شوند.