بهره برداری از طرح های عمرانی دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان

۱۵ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۱:۳۴ کد : ۶۵۲۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۲۵
به مناسبت فرارسیدن هفته کرامت و به میمنت هفته دولت وبا حضور نماینده مردم بهبهان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار بهبهان، اعضای هیئت رئیسه ئانشگاه و مسئولان این شهرستان ، دو ساختمان سلف سرویس مرکزی...
بهره برداری از طرح های عمرانی دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان
به مناسبت فرارسیدن هفته کرامت و به میمنت هفته دولت وبا حضور نماینده مردم بهبهان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار بهبهان، اعضای هیئت رئیسه ئانشگاه  و مسئولان این شهرستان ، دو ساختمان سلف سرویس مرکزی دانشگاه با نام مقدس امام رضا(ع) با اعتباری بالغ بر 10000میلیون ریال و مساحتی بالغ بر 1260متر مربع و همچنین ساختمان اداری مرکزی این دانشگاه با نام مقدس امام جعفر صادق(ع) با اعتباری بالغ بر 11000 میلیون ریال و مساحت 1300 متر مربع افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، همچنین آزمایشگاه مجهز به گروه پژوهشی کشاورزی دقیق گیاهان دارویی با اولویت پژوهش بر روی گل نرگس به عنوان نماد بهبهان طراحی واندازه گیری و افتتاح شد.
 این آزمایشگاه مجهز به دستگاه های پیشرفته در زمینه سنجش و اندازه گیری پارامترهای فیزیولوژیکی، بیوشیمیایی و مورفولوژیکی و... گیاهان می باشد .
گفتنی است در سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی و همچنین در راستای اجرای برنامه های دولت تدبیر و امید و به منظور ایجاد ظرفیت های لازم برای توسعه زیرساخت در زمینه علمی و آموزشی دانشگاه، در شش ماه گذشته چهار ساختمان این دانشگاه به بهره برداری رسیده که دو ساختمان آن تحت عنوان ساختمان دانشکده علوم پایه با نام مقدس حضرت ولیعصر(عج) و ساختمان مسجد دانشگاه با نام سراج منیر در ابتدای سال افتتاح شد..