مدیرکل حوزه وزارتی وزارت علوم:

همکاری وزارت علوم با تشکل بسیج اساتید با جدیت ادامه دارد

۱۰ آذر ۱۴۰۰ | ۰۹:۵۵ کد : ۶۵۰۸۸ اخبار برگزیده اخبار ستادی
تعداد بازدید:۲۲۱۹
مدیرکل حوزه وزارتی وزارت علوم با اشاره نشست اخیر وزیر علوم با تشکل بسیج اساتید که به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج در محل این وزارت برگزار شد گفت: در پی این نشست، چارچوب مشخص همکاریهای تشکل بسیج اساتید و وزارت علوم ایجاد شد.
همکاری وزارت علوم با تشکل بسیج اساتید با جدیت ادامه دارد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکترعلی شمسی پور با اشاره به نشست اخیر وزیر علوم و نمایندگان بسیج اساتید دانشگاهها گفت: این نشست بسیار پرشور و پر مغز برگزار شد و حاضران در نشست، نکات مهمی در خصوص آموزش عالی کشور مطرح کردند.
وی افزود: دیدگاههای مطرح شده توسط اعضای تشکل بسیج اساتید، مطابق انتظار ما از ذات بسیج و الگوی تعریف شده مطالبه گری در جمهوری اسلامی ایران بود. و اعضای سازمان بسیج اساتید هم با پیشنهادات خوب و برخی انتقادات که با نیّت کمک به وزارت علوم مطرح شد دیدگاههای مهمی را در زمینه مسائل جاری دانشگاهها و برنامه های وزارت علوم مطرح کردند.
دکتر شمسی پور تاکید کرد: مراجعه به تصاویر و فیلم های نشست مذکور نشان می دهد که آنچه در برخی فضاهای مجازی و به شکل غیررسمی مطرح شده است با واقعیات جلسه منطبق نیست و بعضاً خلاف واقع است.
مدیرکل حوزه وزارتی وزارت علوم با اشاره به اینکه در نشست مذکور، مسائل مهمی در زمینه های آموزشی، پژوهشی، فرهنگی، فناوری و علوم انسانی مطرح شد گفت: آنچه در برخی فضاهای مجازی مطرح شده است بسیار ناقص بوده، خلاف واقع است و کلیت نشست را بازتاب نمی دهد لذا در این خصوص استناد به اخباری که از مبانی رسمی منتشر شده است ضروری است.
دکتر شمسی پور با اشاره به اینکه وزارت علوم همواره با تشکل بسیج اساتید به عنوان یک نهاد انقلابی همکاری داشته است گفت: در دولت اخیر این همکاری از زمان کسب رای اعتماد آغاز شده است و با قدرت ادامه خواهد داشت.
 

کلید واژه ها: وزیر علوم بسیج اساتید


( ۹ )