به‌آب‌اندازی کاوشگر خلیج فارس به تعویق افتاد

۱۰ آذر ۱۳۹۳ | ۱۵:۲۵ کد : ۶۵۰۶ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۴۹۳
به دلیل جلسات فوق العاده هیئت دولت و سفر استانی رئیس جمهور به استان گلستان، مراسم به آب اندازی کاوشگر خلیج فارس که قرار بود در تاریخ 11 آذر 1393 برگزار شود، به زمان دیگری موکول شد. به گزارش ...
به دلیل جلسات فوق  العاده هیئت دولت و سفر استانی رئیس جمهور به استان گلستان، مراسم به آب اندازی کاوشگر خلیج فارس که قرار بود در تاریخ 11 آذر 1393 برگزار شود، به زمان دیگری موکول شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، به نقل از پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی ، این برنامه به دلیل هم  زمانی برگزاری نشست های فوق العاده هیئت دولت برای نهایی شدن بودجه سال 1394 و همچنین سفر استانی رئیس جمهور به استان گلستان برای افتتاح خط راه آهن ایران – ترکمنستان و ضرورت حضور وزرا و معاونان محترم رئیس جمهور در نشست های هیئت دولت رخ داده است.
همچنین از آن جایی که قرار بود وزرای علوم، تحقیقات و فناوری، دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، به عنوان سه عضو هیئت دولت در مراسم به آب  اندازی کاوشگر خلیج فارس حضور داشته باشند با توجه به عدم امکان حضور آنان در مراسم به آب اندازی کاوشگر خلیج فارس، زمان دقیق برگزاری این مراسم، در آینده نزدیک اعلام خواهد شد.