در جلسه‌ای با حضور دکتر زلفی‌گل؛

از ایثارگران حوزه ستادی وزارت علوم تجلیل شد

۰۸ آذر ۱۴۰۰ | ۱۳:۰۶ کد : ۶۵۰۱۸ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۷۳۸
در جلسه‌ای با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، از خانواده‌های شهدا و ایثارگران حوزه ستادی وزارت علوم تجلیل شد.
از ایثارگران حوزه ستادی وزارت علوم تجلیل شد

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی وزارت علوم، در این جلسه نمایندگان جامعه ایثارگران حوزه ستادی وزارت علوم، به بیان مسائل و مشکلات پرداخته و نظرات و پیشنهادات خود را برای رفع این مشکلات ارائه کردند. بازنگری در ساختار تشکیلات سازمانی امور ایثارگران، تسریع در امور تبدیل وضعیت استخدامی آنان، استفاده از توان و ظرفیت علمی و تخصصی آنان در بخش‌های مختلف ستادی و تلاش برای نهادینه کردن فرهنگ ایثار و فداکاری و توسعه فعالیت‌های فرهنگی از جمله مواردی بود که توسط نمایندگان ایثارگران مطرح شد.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری هم در این جلسه ضمن ارج نهادن به شان و منزلت خانواده‌های شهدا و ایثارگران، از آنان به عنوان سرمایه‌های اجتماعی ارزشمند نظام آموزش عالی یاد کرد و گفت: بازنگری در ساختار تشکیلات سازمانی امور ایثارگران در اولویت و دستور کار مدیران این وزارت قرار دارد و با اعتقادی که به اصل تکریم و توجه به این قشر در بدنه مدیریتی وجود دارد، قطعاً پیگیر مسائل و مشکلات مبتلا به خواهیم بود.

شایان ذکر است؛ در حوزه ستادی وزارت علوم، تعداد ۱۳۲ نفر از کارکنان و اعضای هیات علمی جزو خانواده‌های ایثارگران هستند. در پایان این جلسه از تعدادی از نمایندگان خانواده‌های ایثارگران که در جلسه حضور داشتند با اهدا لوح سپاس تجلیل شد.

در این جلسه دکتر خطیبی، معاون اداری، مالی و مدیریت منابع، دکتر کلانتری، معاون فرهنگی و اجتماعی و دکتر خلج امیر حسینی، رئیس مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم نیز حضور داشتند.

 


( ۳ )