مسابقات تیراندازی قهرمانی دانشجویان کشور با معرفی نفرات برتر پایان یافت

۰۸ آذر ۱۴۰۰ | ۰۹:۴۱ کد : ۶۵۰۱۱ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۴۲۶
رقابت‌های تیراندازی قهرمانی دانشجویان دختر و پسر دانشگاه‌ها و موسسات آموزش‌عالی سراسر کشور به میزبانی دانشگاه تهران برگزار و با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.
مسابقات تیراندازی قهرمانی دانشجویان کشور با معرفی نفرات برتر پایان یافت

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از سازمان امور دانشجویان، دومین دوره مسابقات تیراندازی غیرمتمرکز قهرمانی دانشجویان دختر و پسر دانشگاه‌ها و موسسات آموزش‌عالی سراسر کشور در دو رشته اسلحه تفنگ و تپانچه بادی با حضور ۲۲۵ ورزشکار (۱۳۲ دختر و ۹۳ پسر) به میزبانی دانشگاه تهران برگزار و با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.

بنا بر این گزارش با توجه به شرایط پاندمی کرونا، این دوره از مسابقات بصورت غیرمتمرکز و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در مناطق دهگانه ی ورزش دانشگاهی و ۲۸ شهر به مدت ۴ روز برگزار و در پایان مسابقات، نفرات زیر عناوین اول تا سوم را کسب کردند.

در بخش دختران در رشته تپانچه: هانیه رستمیان از دانشگاه الزهراء اول شد، سیده زهرا حسینی از دانشگاه فنی حرفه ای دکتر شریعتی تهران دوم شد و مقام سوم به ضحی حداد از دانشگاه زنجان رسید.

در رشته تفنگ: فاطمه امینی از دانشگاه اصفهان، نگار علی یاری از دانشگاه شهید بهشتی و مرضیه بیمکی از دانشگاه خلیج فارس به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند.

همچنین در بخش پسران در رشته تپانچه: سجاد پورحسینی لقمه جانی از دانشگاه گیلان اول شد، علیرضا میرزایی از دانشگاه تهران دوم شد و مهدی تندری از دانشگاه شهید رجایی به مقام شوم رسید.

در رشته تفنگ: هادی قرباغی از دانشگاه شهید بهشتی به مقام نخست رسید، مهیار صداقت از دانشگاه شهید بهشتی و امیرحسین گلپسندحق از دانشگاه علامه طباطبایی به ترتیب عناوین دوم و سوم را کسب کردند.

ر.ا ۵۲/ س. ر ۶۲

کلید واژه ها: سازمان امور دانشجویان