با بهره برداری از سرای فرزانگان ۴

۲۵۰ نفر به ظرفیت اسکان دانشگاه سمنان اضافه شد

۰۳ آذر ۱۴۰۰ | ۱۷:۲۶ کد : ۶۴۹۳۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۸۵
با حضور رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم ،سرای فرزانگان ۴ دانشگاه سمنان به بهره برداری رسید و ۲۵۰ نفر به ظرفیت اسکان دانشجویی این دانشگاه اضافه شد.
۲۵۰ نفر به ظرفیت اسکان دانشگاه سمنان اضافه شد


به گزارش روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه سمنان، رئیس دانشگاه سمنان در این آیین افتتاح گفت: این سرا در چهار طبقه و با زیر بنای سه هزار و ۱۷۰ متر مربع ساخته و ظرفیت اسکان ۲۵۰ دانشجو را داراست.
دکتر مسعود نصیری زرندی افزود: این خوابگاه دانشجویی از محل تسهیلات بانک تجارت، اعتبارات دانشگاه سمنان و با مشارکت صندوق رفاه دانشجویان وزارت عتف با ۲۰۰ میلیارد ریال هزینه ساخته و به بهره برداری رسیده است.
دکتر نصیری اظهار داشت: ساخت سرای فرزانگان چهار دانشگاه سمنان از سال ۱۳۹۷ آغاز شده و دارای سالنهای رایانه، مطالعه و ساختمان خشکشویی مطابق با استاندارد های خوابگاهی است.
رئیس دانشگاه سمنان با بیان اینکه توجه هرچه بیشتر به ارتقای کیفیت محیط های خوابگاهی دانشجویی از اهداف و راهبردهای دانشگاه سمنان است افزود: دانشگاه سمنان در چشم انداز خود ایجاد و ساخت سراهای دانشجویی با استفاده از ظرفیت خیرین، صندوق رفاه و مشارکت با نهادهای مالی را در دستورکار قرار داده است.
 

کلید واژه ها: افتتاح خوابگاه دانشجویی دانشگاه سمنان