برای دوازدهمین سال متوالی؛

شرکت فناور مستقر در پارک علم و فناوری البرز واحد نمونه شناخته شد

تعداد بازدید:۱۸۳
شرکت صنعتی دانش بنیان آبادگران، واحد فناور مستقر در پارک علم و فناوری البرز برای دوازدهمین سال متوالی به عنوان واحد برگزیده استان تهران معرفی و مورد قدردانی قرار گرفت.
شرکت فناور مستقر در پارک علم و فناوری البرز واحد نمونه شناخته شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از پارک علم و فناوری البرز، آیین تجلیل از واحد های صنعتی و تولیدی برگزیده استان تهران در محل هتل ارم تهران با حضور دکتر طاهری مدیرکل اداره استاندارد استان تهران و جمعی از مسئولین استانی با همراهی اصحاب و صاحبان صنایع استان تهران برگزار شد.

در این مراسم شرکت صنعتی دانش بنیان آبادگران برای دوازدهمین سال متوالی به عنوان واحد برگزیده استان تهران معرفی شده و مورد تقدیر قرار گرفت.

بر اساس این گزارش شرکت صنعتی میهن، کوشش رادیاتور، اورند پیشرو، رنگ و رزین الوان، شیرآلات راسان، بهران آسانبر و ۱۱ مجموعه صنعتی دیگر به عنوان واحدهای نمونه استاندارد استان تهران معرفی شده و مورد تقدیر قرار گرفتند.

خانم علیپور قائم مقام مدیریت عامل شرکت آبادگران به نمایندگی از کارکنان پر تلاش گروه آبادگران در این مراسم حضور یافته و تندیس زرین استاندارد را دریافت کرد.

گفتنی است شرکت صنایع شیمی ساختمان آبادگران در سال ۱۳۶۲ شمسی با اخذ مجوز از وزارت صنایع و معادن استان تهران تاسیس شد. در حال حاضر شرکت آبادگران با ظرفیت تولید واقعی سالانه ۶۵۰۰۰ تن و تولید بیش از ۱۵۰ نوع ماده شیمیایی دانش بنیان، گروه صنعتی پیشرو در صنعت شیمیائی ساختمان کشور محسوب می شود و واحد تحقیق و توسعه این شرکت در پارک علم و فناوری البرز مستقر است.

ر.ا ۵۲/ م. ع ۶۰

کلید واژه ها: پارک علم و فناوری البرز