به مناسبت هفته دولت از کارمندان نمونه دانشگاه مهندسی فناوری های نوین قوچان تجلیل شد

۱۴ شهریور ۱۳۹۵ | ۱۴:۱۵ کد : ۶۴۸۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۱۹
به مناسبت هفته دولت و گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر طی مراسمی از کارمندان نمونه دانشگاه و فرزندان نمونه کارکنان تجلیل شد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این مراسم که پرسنل دانشگاه، ...
به مناسبت هفته دولت و گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر طی مراسمی از کارمندان نمونه دانشگاه و فرزندان نمونه کارکنان تجلیل شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این مراسم که پرسنل دانشگاه، رئیس، معاونان و اعضای بنیاد حامیان علم و فناوری دانشگاه و سایر مسئولان شهرستانی حضور داشتند، حجت الاسلام ایمانی مقدم مسئول نهاد رهبری دردانشگاه ضمن تبریک روز کارمند دلایل نامگذاری این روز گرانقدر را تشریح کرد.
وی توجه به مسائل فرهنگی مبتلا به کارکنان در یک محیط علمی فرهنگی مثل دانشگاه را با عنایت به ارتباط نزدیک با دانشجویان مهم ارزیابی کرده و افزود: حل مسائل اخلاقی و فرهنگی می تواند موجبات دفع تهاجم فرهنگی غرب را فراهم آورد.
مسئول نهاد رهبری دانشگاه همچنین با اشاره به روز ازدواج در هفته آتی، عنوان کرد: دوری خانواده ها از تجملات در مراسمات ازدواج می تواند الگوی مناسبی برای نسل جوان کشور باشد.
درادامه مراسم  دکتربهشتی رئیس دانشگاه مهندسی فناوری های نوین قوچان ضمن تبریک روز کارمند از همت و تلاش کلیه پرسنل در راستای ارتقای سطح کیفی دانشگاه تشکر کرد و انتظاراتی را که از یک کارمند نمونه دولتی می توان داشت ،برشمرد.
درادامه، دکترصدرنیا معاونت اداری و مالی نیز ضمن تبریک روز کارمند گزارشی از اقدامات رفاهی انجام شده، بهبود زیر ساخت های مدیریتی، بهره مندی کارکنان از ارائه طرح های پژوهشی و نشر کتاب، آئین نامه رفاهی و گرنت ارائه کرد.
گفتنی است اجرای تئاتر، موسیقی مقامی، اجرای مسابقه کارکنان، اجرای مسابقه کودکان، تجلیل از فرزندان نمونه علمی کارکنان و تجلیل از کارکنان نمونه دانشگاه و صرف شام ازجمله سایر برنامه های آئین تجلیل از کارکنان دانشگاه بود.

( ۱ )