مهلت شرکت در فراخوان جذب هیات علمی سال ۱۴۰۰ تا ششم آذرماه تمدید شد

۳۰ آبان ۱۴۰۰ | ۱۱:۳۲ کد : ۶۴۸۶۴ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۲۵۲۵
معاون برنامه‌ریزی و امور اجرایی مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم، از تمدید فرصت ثبت‌نام متقاضیان شرکت در فراخوان جذب هیات علمی سال ۱۴۰۰ تا ششم آذرماه سال جاری خبر داد.
مهلت شرکت در فراخوان جذب هیات علمی سال ۱۴۰۰ تا ششم آذرماه تمدید شد

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی وزارت علوم؛ معاون برنامه‌ریزی و امور اجرایی مرکز جذب اعضای هیأت علمی اعلام کرد: به اطلاع علاقمندان به عضویت هیأت علمی دانشگاه‌ها می‌رساند با توجه به احتمال ایجاد اختلال در تهیه مدارک لازم برای ثبت نام و درخواست شمار زیادی از متقاضیان، مهلت ثبت نام فراخوان سال ۱۴۰۰ تا پایان ساعت اداری روز شنبه ششم آذرماه تمدید شد.

جعفر جعفری افزود: با توجه به تکمیل برخی از ظرفیت‌ها سزاوار است متقاضیانی که تاکنون ثبت نام کرده‌اند نسبت به ویرایش پروفایل خود و ثبت نهایی اقدام کنند.

وی تاکید کرد: با توجه به اینکه فراخوان به هیچوجه مجدداً تمدید نخواهد شد از متقاضیان خواست ثبت نام خود را به آخرین ساعتها موکول نکنند.

فرایند ثبت‌نام متقاضیان بیست و پنجمین فراخوان جذب اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی مربوط به فراخوان شهریور ۱۴۰۰ که از ۱۷ آبان ۱۴۰۰ شروع شده بود، امروز یکشنبه ۳۰ آبان‌ماه به پایان می‌رسید که این زمان تا پایان وقت اداری شنبه ۶ آذر ماه تمدید شد.


( ۴۳ )