با حکم معاون وزیر علوم؛

سرپرست دفتر حقوقی منصوب شد

۱۵ آبان ۱۴۰۰ | ۱۳:۱۱ کد : ۶۴۵۹۶ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۴۶۸۸
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم، با صدور حکمی؛ دکتر «علی قسمتی تبریزی» را به عنوان «سرپرست دفتر حقوقی» منصوب کرد.
سرپرست دفتر حقوقی منصوب شد

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر مرتضی فرخی در این حکم انتصاب خطاب به دکتر قسمتی تبریزی آورده است؛ نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان «سرپرست دفتر حقوقی» منصوب می‌شوید.

انتظار می‌رود با پیروی از آموزه‌های اسلامی، مبانی علمی، روحیه انقلابی و راهبردهای اساسی دولت مردمی، تمامی امکانات مادی و معنوی آن دفتر را در راستای حفظ و حراست از حقوق وزارت علوم، دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش‌عالی، پژوهشی و فناوری، تعیین خط‌مشی حقوقی مجموعه آموزش عالی، اظهار نظر کارشناسی، مستندسازی اموال غیرمنقول وزارت علوم و مؤسسات تابعه و سایر وظایف محوله به کار گیرید.

توفیق روزافزون جنابعالی را در پیش‌برد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و منویات رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مدظله العالی)، از درگاه پروردگار متعال خواستارم.

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم، همچنین در نامه‌ای جداگانه از خدمات و تلاش‌های دکتر حسین آقابابایی طی مدت تصدی مدیرکلی دفتر حقوقی، تشکر و قدردانی کرد.

شایان ذکر است؛ دکتر قسمتی (زاده مشهد _ ۱۳۵۹) دارای دکترای حقوق خصوصی، عضو هیات علمی دانشگاه سمنان است که در سال‌های ۱۳۹۰ تا ۱۳۹۳ نیز معاون دفتر حقوقی وزارت عتف بوده است.

 


( ۵۴ )