دانشجویان دانشگاه مازندران در بیست ‌و ششمین دوره المپیاد علمی- دانشجویی کشور حائز رتبه شدند

۱۵ آبان ۱۴۰۰ | ۱۲:۲۹ کد : ۶۴۵۹۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۹۶
دانشجویان دانشگاه مازندران در مرحله نهایی بیست‌ و ششمین دوره المپیاد علمی-دانشجویی کشور موفق به کسب چندین مقام برتر شدند.
دانشجویان دانشگاه مازندران در بیست ‌و ششمین دوره المپیاد علمی- دانشجویی کشور حائز رتبه شدند

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه مازندران، دکتر محمدحسین فاطمی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه مازندران در این خصوص گفت: در مرحله نهایی بیست و ششمین دوره المپیاد علمی- دانشجویی کشور که در ۱۹ شهریور ماه سال ۱۴۰۰ در قطب‌های ده‌گانه علمی به‌صورت هماهنگ برگزار شد، محمد اکبری و آرمین احمدی کمرپشتی در رشته حقوق به ترتیب حایز رتبه‌های ۳ و ۶، نفیسه شناطی در رشته زیست‌شناسی حایز رتبه ۱۱، فاطمه حسین‌زاده در رشته سلول‌های بنیادی و مهندسی بافت حایز رتبه ۱۳ و سید علیرضا هادیان در رشته شیمی حایز رتبه ۱۵ شدند.

بر اساس این گزارش، اسامی برگزیدگان این دوره از المپیاد علمی دانشجویی در سایت مرکز المپیاد علمی کشور به نشانی http://olympiad.sanjesh.org/Fa/Default.aspx قابل دریافت است.

گفتنی است برگزیدگان المپیاد علمی دانشجویی جهت بهره‌مندی از تسهیلات معرفی به مقطع کارشناسی ارشد، تا حداکثر ۱۷ آبان می‌بایست مطابق با دستورالعمل اعلام شده در سایت مرکز المپیاد، نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند. ‌‌‌‌‌‌‌

کلید واژه ها: دانشگاه مازندران