سرپرست دفتر برنامه، بودجه، تشکیلات و تحول اداری وزارت علوم منصوب شد

۱۱ آبان ۱۴۰۰ | ۱۱:۳۹ کد : ۶۴۵۲۱ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۴۱۶۳
معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، با صدور حکمی «میر محمدصالح راحمی» را به عنوان سرپرست دفتر برنامه، بودجه، تشکیلات و تحول اداری منصوب کرد.
سرپرست دفتر برنامه، بودجه، تشکیلات و تحول اداری وزارت علوم منصوب شد

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر علی خطیبی در این حکم انتصاب خطاب به میر محمدصالح راحمی آورده است؛ با عنایت به توانمندی و نظر به تعهد و سوابق ارزنده جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان «سرپرست دفتر برنامه، بودجه، تشکیلات و تحول‌‌اداری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری» منصوب می‌شوید.

امید است با استعانت از خداوند متعال و بهره‌گیری از رهنمودهای ابلاغی مقام معظم رهبری (حفظه‌الله) همگام با گام دوم انقلاب اسلامی در راستای تحقق برنامه‌های بالادستی، راهبردهای دولت مردمی و اهداف و سیاست‌های ابلاغی وزارت عتف، ضمن بهره‌گیری از شیوه‌های نوین مدیریتی و جلب مشارکت کلیه کارکنان و دانشگاه‌ها، در ساماندهی امور و انجام بهینه و بهنگام وظایف محوله با تأکید بر تعامل سازنده با دستگاههای مسئول، موفق و موید باشید.

دکتر خطیبی، همچنین طی نامه‌ای جداگانه از خدمات و تلاش‌های دکتر سعید رستگاری مدیرکل سابق دفتر برنامه، بودجه و تشکیلات اداری در مدت تصدی این مسئولیت، قدردانی کرد.


( ۲۸ )