بلوک جدید مجتمع خوابگاهی پسران دانشگاه شهید چمران افتتاح شد

۲۶ بهمن ۱۳۹۴ | ۱۱:۳۸ کد : ۶۴۴۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۰۱۰
با حضور دکتر مجتبی صدیقی ، معاون وزیر رئیس سازمان امور دانشجویان ،ساختمان بلوک 3 مجتمع خوابگاهی شهید علم الهدی دانشگاه شهید چمران اهواز افتتاح شد.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر محمدرضا علم معاو...
با حضور دکتر مجتبی صدیقی ، معاون وزیر رئیس سازمان امور دانشجویان ،ساختمان بلوک 3 مجتمع خوابگاهی شهید علم الهدی دانشگاه شهید چمران اهواز افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر محمدرضا علم معاون دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز در حاشیه افتتاح این پروژه با اشاره به جمعیت 2 هزار و100 نفره دانشجویان پسر خوابگاهی در این دانشگاه اظهار کرد: در حال حاضر در این مجتمع با افتتاح ساختمان جدید، شش بلوک خوابگاهی وجود دارد.همچنین دانشگاه دارای سه خوابگاه دانشجویی در سطح شهر است.
وی با اشاره به مشخصات این پروژه تصریح کرد: این ساختمان در سه‌طبقه و طبقه همکف شامل تأسیسات با زیربنای 3 هزار و 100 مترمربع در قالب 54 اتاق با ظرفیت چهار تخت احداث‌شده است که از هفته آینده دانشجویان مستقر در خوابگاه امانیه به این بلوک منتقل می‌شوند.
معاون دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز، ظرفیت این خوابگاه را 250 نفر عنوان کرد و  گفت: این پروژه بااعتباری نزدیک به یک میلیارد و 500 میلیون تومان از محل اعتبارات ملی تکمیل‌شده و به بهره‌برداری می‌رسد.
وی همچنین با اشاره به توقف ساخت‌وساز خوابگاه در دولت قبل، گفت: این پروژه در طول یک سال اخیر با مساعدت وزارت علوم تکمیل‌شده است  وامیدواریم با حمایت وزارت علوم بلوک خوابگاهی دانشجویان متأهل این مجتمع  نیز به بهره‌برداری برسد.


( ۲ )