با حکم وزیر علوم؛

سرپرست دانشگاه کاشان منصوب شد

۲۰ مهر ۱۴۰۰ | ۱۳:۲۳ کد : ۶۴۱۴۱ اخبار برگزیده
تعداد بازدید:۴۵۴۷
وزیر علوم؛ تحقیقات و فناوری با صدور حکمی، دکتر «عباس کتابی» را به عنوان «سرپرست دانشگاه کاشان» منصوب کرد.
سرپرست دانشگاه کاشان منصوب شد

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر محمدعلی زلفی‌گل در این حکم انتصاب آورده است؛ نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان «سرپرست دانشگاه کاشان» منصوب می‌شوید.

انتظار می‌رود با پیروی از آموزه‌های اسلامی، مبانی علمی، روحیۀ انقلابی، راهبردهای اساسی دولت مردمی و برنامه‌های ارائه شده به مجلس شورای اسلامی و جلب همکاری استادان، مدیران و یاوران علمی (کارکنان)، تمامی امکانات مادی و معنوی دانشگاه را جهت تحقق سیاست‌ها و برنامه‌های اسناد بالادستی، مرجعیت و دیپلماسی علمی، توسعه همه جانبه علم و فناوری، آموزش پژوهش-محور، پژوهش آموزش-محور، مهارت افزایی، کارآفرینی، فرهنگ‌سازی کار تیمی و گروهی و در نهایت اجرای تمامی محورهای سند «دانشگاه اسلامی» به کار گیرید.

توفیق روزافزون جنابعالی را در پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و منویات رهبر حکیم انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله خامنه‌ای (مدظله العالی)، از درگاه پروردگار متعال خواستارم.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری همچنین طی نامه‌ای جداگانه از زحمات و تلاش‌های «دکتر عباس زراعت» رئیس سابق دانشگاه کاشان در مدت تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.

دکتر کتابی کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را در رشته برق _ قدرت از دانشگاه صنعتی شریف و دکترای تخصصی را از دانشگاه پلی تکنیک گرونوبل فرانسه (INPG) فارغ التحصیل شده است.

وی عضو هیات علمی دانشگاه کاشان است که پیش از این رئیس دانشگاه کاشان؛ معاون طرح و توسعه؛ معاون اداری و مالی و معاونت پژوهشی این دانشگاه را در کارنامه کاری خود دارد.

 


( ۴۷ )