برنامه های هفته خوابگاه ها در دانشگاه حکیم سبزواری تشریح شد

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ | ۱۳:۳۳ کد : ۶۳۸۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۲۹
علی ذاکری مدیر دانشجویی دانشگاه حکیم سبزواری برنامه های هفته خوابگاه های را در این دانشگاه تشریح کرد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، ذاکری در این خصوص گفت: هفته کشوری خوابگاه های دانشجویی با ...
برنامه های هفته خوابگاه ها در دانشگاه حکیم سبزواری تشریح شد
علی ذاکری مدیر دانشجویی دانشگاه حکیم سبزواری برنامه های هفته خوابگاه های را در این دانشگاه تشریح کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، ذاکری در این خصوص گفت: هفته کشوری خوابگاه های دانشجویی  با شعار " ارتقای کیفیت خوابگاه ها، الگوی مصرف، اقدام و عمل" از ۲۵ لغایت ۳۱ اردیبهشت ماه  برگزار می شود.
وی با اشاره به  برنامه های متنوعی که از سوی  معاونت دانشجویی دانشگاه حکیم سبزواری برای این هفته در نظر گرفته شده افزود: این برنامه ها  در قالب مسابقات ورزشی در رشته های مختلف به صورت گروهی و انفرادی، برنامه های فرهنگی و جلسات مشاوره و برنامه های گفت‌وگو محور مرتبط با این هفته خواهد بود.
مدیر دانشجویی دانشگاه حکیم سبزواری همچنین برگزاری مسابقات خاطره نویسی و عکاسی با موضوع زندگی خوابگاهی را از دیگر برنامه های فرهنگی در نظر گرفته شده در این هفته برشمرد.
ذاکری تصریح کرد:علاوه بر این برنامه ها در این هفته اتاق نمونه دانشجویی پس از ارزیابی توسط کارگروه مربوطه  انتخاب می شود.
وی ادامه داد: تلاش معاونت دانشجویی دانشگاه حکیم سبزواری استفاده از پتانسیل شورای صنفی دانشجویان در برگزاری برنامه های این هفته است.
مدیر دانشجویی دانشگاه حکیم سبزواری، شناساندن اهمیت خوابگاه ها و نقش آنها در زندگی دانشجویان، افزایش مشارکت دانشجویان در اداره خوابگاه ها، ارتقای سطح بهداشت عمومی و نگهداری از خوابگاه ها و آشنایی بیشتر مسئولان با مسائل خوابگاهی را از جمله مهم‌ترین اهداف این هفته برشمرد.
گفتنی است هم اکنون حدود ۳ هزار دانشجو در چهار مجتمع خوابگاهی دانشگاه حکیم سبزواری سکونت دارند.