آغاز به کار کارگاه بین المللی مشترک دانشگاه های سمنان و علم و فناوری چین

۲۴ شهریور ۱۴۰۰ | ۱۲:۵۷ کد : ۶۳۷۴۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۵۱
در راستای افزایش تعاملات بین المللی ، کارگاه مشترک بین دانشگاه سمنان و دانشگاه علم و فناوری کشور چین با محوریت کاربردهای انرژی خورشیدی هم اکنون به صورت آنلاین در حال برگزاری است.
آغاز به کار کارگاه بین المللی مشترک دانشگاه های سمنان و علم و فناوری چین

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه سمنان؛ رئیس دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه سمنان در این خصوص گفت: این کارگاه یک روزه با عنوان Solar Energy: PV/T, Power, Heating and Cooling Application به همت دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه سمنان در حوزه کاربرد انرژی خورشیدی در تولید برق ، حرارت ، گرمایش و سرمایش در حال برگزاری است.

دکتر ولی پورافزود: پنج نفر از محققان دانشگاه علم و فناوری چین به سرپرستی پرفسور جای جی (Jie Ji) و سه نفر از محققان دانشگاه سمنان و صنعتی شریف به سرپرستی دکتر محمدصادق ولی پور، آخرین یافته های علمی خود در این زمینه را به اشتراک علاقه مندان خواهند گذاشت.

رئیس دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه سمنان افزایش تعاملات علمی بین المللی دانشگاه سمنان در راستای رویکردهای وزارت علوم را از جمله اهداف برگزاری این کارگاه عنوان کرد و گفت: انجام طرح های پژوهشی مشترک، تبادل استاد و دانشجو و انجام پایان نامه و رساله های مشترک بین دو کشور از دیگر اهداف برگزاری این کارگاه است که در باره آنها بحث و تبادل نظر خواهد شد.

این کارگاه بین المللی تا ساعت ۱۷ عصرامروز چهارشنبه در پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان ادامه دارد.

علاقه مندان می توانند برای اطلاع از جزییات این رویداد علمی به لینک زیر مراجعه کنند:

https://enmechanic.semnan.ac.ir/SolarWorkshop

س.ر ۶۲/ ر.ب ۴۵ ‌‌‌‌‌‌‌


( ۱ )