برنامه های ستاد بزرگداشت دهه فجر دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری اعلام شد

۲۳ دی ۱۳۹۳ | ۱۱:۴۵ کد : ۶۳۷۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۱۳
در نشست ستاد بزرگداشت دهه فجر دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری، رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری ضمن تاکید بر برگزاری هر چه با شکوه تر جشن سی و ششمین دهه انقلاب اسلامی، اظهار داشت...

در نشست ستاد بزرگداشت دهه فجر دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری، رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری ضمن تاکید بر برگزاری هر چه با شکوه تر جشن سی و ششمین دهه انقلاب اسلامی، اظهار داشت: از اهداف دشمنان اسلام کمرنگ کردن حضور مردم در صحنه های حمایت از انقلاب و کشورمان است.

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، دکتر بهمنیار با بیان اینکه، دهه فجر انقلاب اسلامی یاد آور حماسه ها و دلیر مردی های جوانان در طول انقلاب اسلامی است گفت: شهدا برای بدست آوردن استقلال آزادی و جمهوری اسلامی جان خود را نثار کردند، و وظیفه ما دانشگاهیان، مردم و مسئولان است تا یاد و خاطره حماسه مردم انقلابی ایران را زنده نگاه داریم.

وی تصریح کرد: برگزاری جشن بزرگ ویژه دهه فجر با حضور دانشگاهیان، برگزاری مسابقات کتبی، پیاده روی دانشگاهیان، دیدار دانشجویان و اساتید دانشگاه با نماینده ولی فقیه استان مازندران بخشی از برنامه های این ایام است.

دکتر بهمنیار افزود: برگزاری مسابقات ورزشی، فضاسازی ساختمان های دانشگاه متناسب با این ایام، توزیع بسته های فرهنگی متناسب با دهه فجر، شرکت در مراسم غبار روبی مزار شهدا و تجدید میثاق با آرمان های امام و انقلاب از دیگر برنامه های این دانشگاه در ایام دهه مبارکه فجراست.