برنامه های دهه مبارک فجردانشگاه اراک اعلام شد

۲۹ دی ۱۳۹۳ | ۱۴:۰۰ کد : ۶۳۷۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۸۷
سومین جلسه ستاد اجرایی دهه مبارک فجرو سی وششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور رئیس دانشگاه اراک ، معاون فرهنگی و اجتماعی ، نماینده دفتر مقام معظم رهبری و روابط عمومی در دفتر رئیس دانشگاه اراک بر...
سومین جلسه ستاد اجرایی دهه مبارک فجرو سی وششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور رئیس دانشگاه اراک ، معاون فرهنگی و اجتماعی ، نماینده دفتر مقام معظم رهبری و روابط عمومی در دفتر رئیس دانشگاه اراک برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، دکتر حمیدی، ایام مبارک دهه فجر را یاد آوررشادتهای و جانفشانی شهیدان دانست که جان خود را درراه اسلام و انقلاب در طبق اخلاص نهادند و با ظلم و ستم به مبارزه برخواستند و نظام مقدس اسلامی را به عنوان یک هدیه الهی برای جامعه ما به ارمغان آوردند .
رئیس دانشگاه اراک  در این نشست گفت: در دهه فجر انقلاب اسلامی باید برای ارتقای کیفیت برنامه های فرهنگی و همچنین افزایش کمی وکیفی این برنامه ها تلاش شود،علاوه بر روحیه نشاط و شادابی در برنامه جشن انقلاب جهت انتقال ارزشها ،ارمانها و اهداف عالیه انقلابی اسلامی به  نسل امروزی برنامه های مفیدی تدارک دیده شود.
در ادامه دکتر ابراهیمی معاون فرهنگی واجتماعی و رئیس ستاد برگزاری دهه مبارک فجر دانشگاه اراک، برنامه های  سی وششمین سالگرد پیروز انقلاب شکوهمند اسلامی را اعلام کرد.
گفتنی است برگزاری جشن انقلاب ، برگزاری مراسم جشن پیروزی انقلاب با حضور دانشجویان،فضاسازی دانشگاه متناسب با این ایام،برگزاری مسابقات ورزشی، توزیع بسته های فرهنگی متناسب با دهه فجر، شرکت در مراسم غبار روبی مزار شهدا و تجدید میثاق با آرمان های امام و انقلاب و شرکت فعال در راهپیمایی ۲۲ بهمن از برنامه های دانشگاه اراک در این ایام است .