برنامه های دهه فجر انقلاب اسلامی در دانشگاه صنعتی ارومیه آغاز شد

۱۳ بهمن ۱۳۹۳ | ۱۳:۰۴ کد : ۶۳۷۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۰۶
همزمان با لحظه تاریخی ورود حضرت امام خمینی‌(ره) به میهن اسلامی، مراسم رسمی جشن‌های دهه فجر انقلاب اسلامی در دانشگاه صنعتی ارومیه ، باحضور مدیران، اساتید، کارکنان و دانشجویان در محوطه دانشگاه آغاز شد.ب...
برنامه های دهه فجر انقلاب اسلامی در دانشگاه صنعتی ارومیه آغاز شد
همزمان با لحظه تاریخی ورود حضرت امام خمینی‌(ره) به میهن اسلامی، مراسم رسمی جشن‌های دهه فجر انقلاب اسلامی در دانشگاه صنعتی ارومیه ، باحضور مدیران، اساتید، کارکنان و دانشجویان در محوطه دانشگاه آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ؛ دراین مراسم زنگ انقلاب دردانشگاه صنعتی ارومیه همزمان باسراسر کشور به صدا درآمد و با پخش نماهنگ لحظه تاریخی ورود حضرت امام خمینی(ره) به میهن اسلامی، پخش سرود های انقلابی و پخش سرود ملی هم زمان با به اهتزاز درآوردن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران در محوطه دانشگاه یاد آن روزها را برای حاضران زنده کرد.
در ادامه، دکترعباسی  معاون فرهنگی – دانشجویی دانشگاه صنعتی ارومیه با درود به روان پاک و مقدس شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی و روح پرفتوح امام راحل (ره) سالروز ورود تاریخی حضرت امام خمینی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و آغاز سی‌ و هفتمین طلیعه بهار آزادی و ایام الله دهه فجر را به ملت شریف ایران و خانواده دانشگاه صنعتی ارومیه تبریک گفت.
وی از اجرای برنامه های مختلف و متنوع به منظور برگزاری هر چه با شکوهتر ایام سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در این دانشگاه خبر داد.
دکترعباسی همچنین از برگزاری کرسی های آزاداندیشی با حضور دانشجویان، کارکنان و اساتید در این ایام خبر داد و گفت: پاسخگویی به سوالات جوانان و دانشجویان و بیان نقطه نظرات و دیدگاه های مختلف باعث آشنایی و انس نسل جوان با این رویداد بزرگ تاریخ ساز کشور است که در دانشگاه و خوابگاه های دانشجویی برگزار می شود.
وی افزود: عطر افشانی مزار شهدای گمنام، میثاق با شهدا و دیدار با خانواده معظم شهدا، دیدار با نماینده ولی فقیه در استان ، برگزاری نشست اداری با موضوع فجر انقلاب، برگزاری مسابقات ورزشی و برگزاری مسابقه کتابخوانی از دیگر برنامه های دانشگاه در دهه فجر است.