برنامه های دهه مبارک فجر در دانشگاه صنعتی خاتم الانبیای بهبهان

۲۱ بهمن ۱۳۹۳ | ۱۳:۰۳ کد : ۶۳۶۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۹۶
به مناسبت ایام الله دهه فجر و سی و ششمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و همچنین گرامیداشت یاد و خاطره ایثارگران وشهدا ، دیدار با خانواده این بزرگواران یکی از برنامه های این ایام بود . به ...
برنامه های دهه مبارک فجر در دانشگاه صنعتی خاتم الانبیای بهبهان
به مناسبت ایام الله دهه فجر و سی و ششمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و همچنین گرامیداشت یاد و خاطره ایثارگران وشهدا ، دیدار با خانواده این بزرگواران یکی از برنامه های این ایام بود .
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، حجت الاسلام نصیری مشاور فرهنگی و مهندس درواخ مدیر فرهنگی به همراه جمعی از پرسنل دانشگاه صنعتی خاتم الانبیای بهبهان با خانواده شهید سید عزیزاله دلفریب دیدارو گفتگو کردند .
 در این دیدارحجت الاسلام نصیری در سخنانی گفت : انقلاب اسلامی بیمه خون شهیدان است، رشادت‌های شهدا همیشه در یاد و خاطره‌ها خواهد ماند و تاریخ هیچوقت فداکاری‌های آنان را از یاد نخواهد برد.
وی خانواده شهدا را سرمایه‌های ارزشمندی برای جامعه دانست و خدمت به آن‌ها را توفیق بزرگ الهی برشمرد.
در ادامه فرزند شهید از نحوه شهادت و مبارزات پدر خود توضیحاتی  ارائه کرد و سپس  با اهدای هدایایی از خانواده معظم شهید دلفریب تجلیل شد .
همچنین در راستای برنامه های دهه مبارک فجریک دوره مسابقه آشپزی غذا های سنتی  ویژه خانم های کارمند این دانشگاه برگزار شد که به برگزیدگان هدایایی به رسم یادبود اهدا گردید.
گفتنی است در ادامه این برنامه ها ، مسابقات ورزشی مابین دانشکده های دانشگاه صنعتی خاتم الانبیای بهبهان نیز برگزار شد .