برنامه های دانشگاه صنعتی کرمانشاه برای هفته دفاع مقدس

۲۶ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۱:۴۹ کد : ۶۳۶۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۴۵۳
دکترعلی اکبر اختری سرپرست دانشگاه صنعتی کرمانشاه، گفت: ما به عنوان مسئولین دانشگاهی وظیفه داریم که دانشجویان را با دوران دفاع مقدس آشنا تر کنیم. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتراختری درحاشیه ثبت ن...
دکترعلی اکبر اختری سرپرست دانشگاه صنعتی کرمانشاه، گفت: ما به عنوان مسئولین دانشگاهی وظیفه داریم که دانشجویان را با دوران دفاع مقدس آشنا تر کنیم.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتراختری درحاشیه ثبت نام از دانشجویان ورودی جدید درخصوص برنامه های دانشگاه برای گرامیداشت هفته دفاع مقدس، گفت: دوران دفاع مقدس دوران بسیار شکوهمند و درخشانی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران است که باید به نسل حاضر که ان دوران را ندیه اند آن را انتقال دهیم.
وی افزود: برگزاری نمایشگاه هایی با موضوع دفاع مقدس، سخنرانی یادگاران آن دوران برای دانشجویان و بازدید دانشجویان از رزم نمایش با افلاکیان ازجمله برنامه هایی است که دانشگاه صنعتی کرمانشاه برای آشنا کردن هر چه بیشتر دانشجویان خود با دوران غرور آفرین دفاع مقدس در برنامه دارد.
سرپرست دانشگاه صنعتی کرمانشاه، گفت: انتقال مفاهیم و ارزش های دفاع مقدس به نسل حاضر و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و رزمندگان هشت سال جنگ تحمیلی و همچنین به تصویر کشیدن گوشه ای از وقایع و حوادث آن دوران از وظایفی است که بر عهده مسئولان دانشگاهی قرار دارد.