برنامه رادیویی صدای دانشگاه یاسوج تولید می‌شود

۳۰ خرداد ۱۳۹۵ | ۱۴:۲۶ کد : ۶۳۴۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۵۷
در راستای تفاهم نامه شبکه دنا و دانشگاه یاسوج، به زودی برنامه رادیویی «صدای دانشگاه» در صداوسیمای استان تولید و پخش می شود. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در دیدار معاون و مدیران تولید و پخش صدای جمه...
در راستای تفاهم نامه شبکه دنا و دانشگاه یاسوج، به زودی برنامه رادیویی «صدای دانشگاه» در صداوسیمای استان تولید و پخش می شود.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در دیدار معاون و مدیران تولید و پخش صدای جمهوری اسلامی ایران مرکز استان با رئیس دانشگاه یاسوج بر تولید و پخش ویژه برنامه دانشگاهی تاکید شد.
دکترمحمودرضا رحیمی رئیس دانشگاه یاسوج دراین دیدار گفت: در عصر کنونی ضرورت تعامل سازمان ها و دستگاه های دولتی با رسانه‌های قوی و قابل اعتماد برای پیشبرد اهداف سازمانی، امری غیرقابل اجتناب است.
وی با بیان اینکه دانشگاه یاسوج به عنوان دانشگاه مادر استان، رسالت خود را در تاثیرگذاری مثبت بر محیط پیرامونی خویش می بیند، افزود: بدون شک اهداف عالیه هر دانشگاهی، ترویج و تبلیغ فرهنگ علم‌آموزی و دانش‌اندوزی است.
دکتررحیمی با اشاره به سخن رهبرفقیدانقلاب که صداوسیما را دانشگاه عمومی خواند، گفت: صداوسیما بایستی در کنار ارگان‌ها و سازمان های آموزشی و فرهنگی باشد که بحمدالله این توان و اعتماد در رسانه ملی وجود دارد.
دراین دیدار معاون صدای سازمان صداوسیمای استان به تبیین جایگاه دانشگاه در جامعه پرداخت و این نهاد آموزشی و فرهنگی را محور و مبدا تحول در جامعه عنوان کرد.
صابری جو مدیر تولید صدای شبکه دنا نیز دراین دیدار، پتانسیل دانشگاه یاسوج در تولید محتوا برای صداوسیما به ویژه رادیو را ارزشمند خواند و خواستار استفاده از توان بالای دانشگاه در تولید برنامه‌های رادیویی شد.
گفتنی است درپایان این دیدار در راستای تفاهم نامه دانشگاه یاسوج و صداوسیمای استان، تولید و پخش برنامه صدای دانشگاه درآینده نزدیک مورد توافق قرارگرفت.