اطلاعیه ستاد از سرگیری آموزش حضوری در دانشگاه‌ها در خصوص واکسیناسیون

۰۹ شهریور ۱۴۰۰ | ۱۲:۰۵ کد : ۶۳۴۸۹ اخبار برگزیده اخبار ستادی سرخط خبرها
تعداد بازدید:۱۴۷۹۶
اطلاعیه ستاد از سرگیری آموزش حضوری در دانشگاه‌ها در خصوص واکسیناسیون

 

ستاد ازسرگیری آموزش حضوری در دانشگاه‌ها به منظور اطلاع‌رسانی درباره آخرین وضعیت فرایند واکسیناسیون جامعه دانشگاهی که شامل اعضای هیئت علمی، اعضای غیرهیئت علمی (کارکنان) و دانشجویان است، اطلاعیه‌ای صادر کرد.

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی وزارت علوم، متن اطلاعیه به شرح ذیل است؛

به اطلاع می‌رساند؛ ستاد از سرگیری آموزش حضوری مستقر در دفتر برنامه‌ریزی آموزش عالیِ معاونت آموزشیِ وزارت عتف، نسبت به پیگیری و جمع‌آوری اطلاعات مورد نظر از مدیریت‌های استانی آموزش عالی، زیرنظام‌ها، مؤسسه ها و مراکز آموزش عالی، پژوهشگاه‌ها و مراکز پژوهشی، پارک‌های علم و فناوری، انجمن‌ها و تمامی مؤسسه‌های دولتی و غیردولتی مرتبط با آموزش عالی کشور، اقدام و پس از سازماندهی اطلاعات دریافتی، مراتب را به مرجع ذی‌صلاح در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منعکس کرده است.

شایان ذکر است؛ ادامه مدیریت این فرایند مبنی بر هماهنگی با افراد حائز شرایط، ارسال پیامک، تعیین مکان و زمان تزریق واکسن بر عهده نهادهای زیر مجموعه وزارت بهداشت است که بر اساس طرح ملی واکسیناسیون انجام می شود.

بدون شک؛ وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با توجه به اهمیت موضوع ازسرگیری آموزش حضوری در دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی، علی‌رغم محدودیت‌های اجرایی در پوشش سریع واکسیناسیون، اهتمام لازم را معمول خواهد داشت.


( ۳۷۹ )