وزیر علوم، روز کارمند را تبریک گفت

۰۴ شهریور ۱۴۰۰ | ۱۲:۴۰ کد : ۶۳۴۳۳ اخبار برگزیده اخبار ستادی سرخط خبرها
تعداد بازدید:۱۸۱۴
دکتر محمد‌علی زلفی‌گل، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، در پیامی، ضمن گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان، رجائی و باهنر، روز کارمند را به مجموعه کارکنان آموزش عالی کشور تبریک گفت.
وزیر علوم، روز کارمند را تبریک گفت

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی وزارت علوم، متن پیام دکتر زلفی‌گل به این شرح است؛

بسم الله الرحمن الرحیم


با سلام و دعای خیر
گرامی می‌داریم یاد و خاطره شهیدان والامقام رجایی و باهنر و همه شهدای انقلاب اسلامی به ویژه شهدای آموزش عالی کشور که با جان‌فشانی‌های خود شجره طیبه انقلاب اسلامی را به بار نشاندند و تقارن آغاز به کار دولت سیزدهم با هفته دولت را به فال نیک می‌گیریم.

اینک که در سال‌های آغازین گام دوم انقلاب اسلامی هستیم، باور داریم دستیابی به قله‌های پیشرفت و اعتلای علمی و فرهنگی ایران اسلامی، که افق پیشروی ما در بیانیه گام دوم است، میسر نمی‌گردد مگر از همه ظرفیت۲های وزارت علوم و دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌ها و پارک۲های علم و فناوری در راستای این هدف متعالی به نحو بهینه‌ای استفاده شود.

کارکنان شریف و خدوم وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، مراکز آموزش عالی، پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری کشور به عنوان "یاوران علمی آموزش عالی کشور" نقش به سزایی در تحقق آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی و شعار دولت مردمی در راستای ماموریت‌های تعیین شده دارند.

اینجانب ضمن تبریک روز کارمند به همه عزیزان سخت‌کوش در مجموعه آموزش عالی کشور، از زحمات و تلاش‌های بی‌دریغ یاوران علمی آموزش عالی، صمیمانه تقدیر و تشکر نموده و توفیق و سلامتی همگان را از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

با آرزوی توفیق الهی
محمد علی زلفی گل
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری


( ۱۷ )