مدیر‌کل منابع انسانی و پشتیبانی وزارت علوم در پیامی به مناسبت روز کارمند:

کارمندان، سرمایه‌های ارزشمند دولت‌ها هستند

۰۳ شهریور ۱۴۰۰ | ۲۱:۴۹ کد : ۶۳۴۳۰ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۷۹۵
مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی وزارت علوم در پیامی، ضمن تبریک روز کارمند گفت: کارمندان، سرمایه‌های ارزشمند دولت‌ها هستند و هیچ اقدامی جز با تلاش و کوشش کارمندان خدوم دولت، نتیجه‌بخش نخواهد بود.
کارمندان، سرمایه‌های ارزشمند دولت‌ها هستند

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر اباصلت خراسانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت به همه کارگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی گفت: بی‌تردید نام‌گذاری هفته اول شهریور ماه به یاد و خاطره فرزندان پاک انقلاب اسلامی؛ شهیدان والا مقام رجایی و باهنر، به نام "هفته دولت" و روز چهارم شهریور ماه به نام روز کارمند، به منظور تجلیل از کارگزاران دولت و ارج نهادن به تلاش‌های صادقانه کارمندان خدوم، اقدامی بس شایسته و قابل تأمل است.

وی افزود: این نام‌گذاری که در پس خود پیوندهایی ناگسستی از همبستگی مردم و دولت دارد، معرفی شهیدان رجایی و باهنر به عنوان الگویی شایسته و سرمشقی ماندگار در عرصه‌ی مدیریت نظام جمهوری اسلامی برای خادمین ملت‌ها است.

دکتر خراسانی، با بیان اینکه کارمندان مهمترین و با ارزش‌ترین سرمایه‌‌‌ی دولت‌ها محسوب می‌شوند، اظهار داشت: بسیار شایسته است اگر در اداره امور کشور با به کارگیری سرمایه‌های انسانی متخصص، متعهد، دیندار و اخلاق مدار به سمت ایرانی آباد و رو به پیشرفت حرکت کنیم و بدیهی است که در این مسیر هیچ تلاش و کوششی جز با حضور همکاران خدوم دولت نتیجه‌بخش نخواهد بود.

مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، هفته‌ی دولت را نمادی از وحدت مردم و کارگزاران دولت اسلامی دانست و گفت: خدمتگزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی و به مردم شریف ایران اسلامی، موهبتی است که باید شاکر و قدردان آن بود و برای خدمت هر چه شایسته‌تر، همه همت و مساعی خود را به کار گرفت.

وی در پایان فرا رسیدن ۴ شهریور ماه، "روز کارمند" را به همه خادمان متعهد کشور تبریک گفت و افزود: به طور ویژه این مناسبت را به کارکنان کاردان و پر‌تلاش حوزه ستادی وزارت علوم و نیز یکایک کارمندان تلاشگر در مجموعه مراکز آموزش عالی، پژوهشی و فناوری تبریک و تهنیت عرض می‌کنم و به رسم حق‌شناسی، از زحمات و تلاش‌های بی‌دریغ آنان صمیمانه تشکر و قدردانی می‌کنم.


( ۵ )